• Anasayfa
  • Oyun
  • Sin Slayers: The First Sin, Steam'de Ücretsiz

Sin Slayers: The First Sin, Steam'de Ücretsiz Olarak Yayınlandı

13
6
4
1
0
Hem yeni hem de ücretsiz oyun gibisi var mıdır? Sin Slayers: The First Sin, keyifli bir oyunu ücretsiz bir şekilde elde etmenize imkan tanıyor.

Kendinize karanlık, macerası ve faztezi dolu bir RPG oyun mu arıyorsunuz? Goonswarm tarafından geliştirilen ve Black Tower Entertainment tarafından yayınlanan Sin Slayers: The First Sin, sizi şeytanların kral olduğu bir dünyaya taşıyacak.

Dün itibarıyla Steam mağazasındaki yerini alan Sin Slayers: The First Sin, piksel seviyesindeki grafikleriyle Full HD pek çok oyunun veremediği bir oyun deneyimi vadediyor. Oyun, spesifik bir temaya sahip olduğundan ilgilisinin fazlasıyla beğenisini kazanabilir.

Sin Slayers: The First Sin’in belki de en güzel yanı, tamamen ücretsiz bir şekilde yayınlanmış olması. Yalnızca 1 gün önce yayınlanan bir oyunun tamamen ücretsiz olması, oyunun piksel grafikli oyun severlerin direkt olarak radarına girmesini sağladı.

Eğer bir oyunun iyi olabilmesi için gelişmiş grafiklere sahip olması gerektiğini düşünmeyenlerdenseniz Sin Slayers: The First Sin’den fazlasıyla keyif alacağınızı söyleyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

13
6
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
6
4
1
0