TikTok, Sadece İnsanları Davet Ederek 4.000 TL Kazanmayı Mümkün Kılıyor: İşte Yapmanız Gerekenler

26
8
8
4
2
Biliyoruz yeni bir olay değil ancak TikTok’ta sadece insanları davet ederek 4.000 TL’ye varan ödül kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik davet etmek de hiç zor bir işlem değil.

Yakın zamanda ülkemizde de çok popüler olan dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Çin menşeli TikTok, kullanıcılarına çeşitli işlemleri gerçekleştirmeleri durumunda puan kazandıkları, bu puanları da gerçek paraya dönüştürebildikleri bir sistem hayata geçirmişlerdi.

Ancak gördüğümüz kadarıyla henüz birçok insan bu sistemin farkında değil. Bu sistemle tam 4.000 TL’ye kadar ödül kazanabilme imkânınız var. Yapmanız gereken tek şey de insanları platforma davet etmek ve sizin davet kodunuz ile TikTok’a üye olmaları.

İnsanları TikTok’a davet ederek 4.000 TL nasıl kazanılır?

  • Adım #1: Eğer TikTok üyeliğiniz yoksa bu linkten üye olun.
  • Adım #2: TikTok’u indirip kurduktan ve kodu kullandıktan sonra profilinizi oluşturun.
  • Adım #3: Uygulamada profilinize gidin ve sol üstteki madeni para simgesine tıklayın.
  • Adım #4: Buradaki davet kodunu kopyalayıp uygulamaya kayıt olmaları için çevrenizdekilere gönderin.

TikTok

TikTok

Bu adımları tamamlamanızdan sonra dikkat etmeniz gereken şeyler ise şunlar:

  • Davet linkini maksimum 10 kullanıcıya iletebiliyoruz, daha fazlası olmuyor.
  • Bu 10 kişinin 10 gün boyunca her gün en az 30 dakika TikTok'ta video izlemesi gerekiyor.
  • 10 kişiden her biri için 400 TL geliyor, bu da toplamda 4.000 TL ediyor (10 bin puan 1 TL yapıyor ve o gün 30 dakika izlendiğinde 400.000 puan geliyor).
  • Yani eğer ödülünüzün 4.000 TL olmasını istiyorsanız, platforma davet ettiğiniz 10 kişinin her gün 30 dakika video izlediğinden emin olmanız gerekiyor.

Bu arada şunu da belirtelim, davet linkine internet sitesinden girdiğiniz takdirde sitede beliren miktar, yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz gibi 400 TL. Ancak adımların altındaki uygulama ekran görüntülerinde ödül miktarı kişi başına 500 TL olarak gözüküyor.

26
8
8
4
2
Emoji İle Tepki Ver
26
8
8
4
2