• Anasayfa
  • Oyun
  • Ücretsiz Oyunlar İndirebileceğiniz 5 Web Sitesi!

Ücretsiz Oyunlar İndirebileceğiniz 5 Web Sitesi!

111
23
15
13
9
Oyuncuların mutlaka işine yarayacak, ücretsiz oyun lisansı dağıtan yasal web sitelerini sizler için listeledik.

Zaman zaman bazı kişiler bilgisayar oyunlarının fiyatlarından şikayetçi olurlar. Bu kişilerin arada göz atmasını önerebileceğimiz bazı web siteleri bulunuyor. Oynamasanız bile oyun kütüphanenizde bulunmasını önerdiğimiz bu ücretsiz dağıtılan oyunları zamanı geldiğinde oynamak isteyebileceğinizi düşünüyoruz.

Origin

Arada sırada bazı ücretli oyunları sizlere sunan Origin, satın almak isterseniz birçok oyunu çok daha uygun fiyata ve bedava almanıza olanak sağlıyor.

IGN Beta Giveaway

Birkaç gün önce Destiny 2'yi dağıtmaya başlayan IGN Beta Giveaway, birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Ayrıca güncel oyunları da hediye listesine dahil etmesi, birçok oyuncuyu mutlu etmesi için yeterli bir sebep.

Reddit Freegames

Dünya üzerinde en geniş kullanıcıya sahip olan teknoloji portallarından biri olan Reddit'e ait bu sayfada kullanıcılar ya da geliştiriciler, ellerindeki oyun kodlarını kullanıcılarla paylaşıyor.

Steam

Günümüzde internet üzerinden alınan oyunların birçoğu Steam aracılığıyla alınıyor. Bazı zamanlarda ücretsiz dağıttığı oyunları ile övgüleri toplayan Steam, yaptığı büyük indirimler ile cüzdanlarımızın en büyük dostu olmayı başarıyor.

Humble Bundle

Geçtiğimiz günlerde The Walking Dead'ın oyununu ücretsiz sunan Humble Bundle, oyun kütüphanenize eklemek için Steam kodları ile oyunları ücretsiz olarak teslim ediyor.

Burada bahsettiğimiz siteler, geniş topluluklar tarafından güvenilir kabul edilirler. Bu nedenle güvenebilirsiniz. İnternet üzerinde binlerce ücretsiz oyun verdiğini öne süren web siteleri bulunur, ancak birçoğu güvensizdir. Bu nedenle ücretsiz oyun dağıttını iddia eden her siteye üye olmayınız. Bu tarz gerçek olmayan birçok site, genellikle sizin bilgilerinizi toplamakla meşguldürler.

111
23
15
13
9
Emoji İle Tepki Ver
111
23
15
13
9