210
13
9
6
5

Son yıllarda Epic Games gibi rekabet düzeyini yükselten oyun platformları olsa da Steam hala bu sektörde lider konumunda. Pek çok üçüncü parti şirketlerin de ekmek parası olan Steam, oyun kodları ile kendi pazarı dışında da oyun satın almaya imkan sağlıyor. Bunu fırsat bilen bazı şirketler de 1 TL, 2 TL, 5 TL gibi fiyatlara random oyunlar satıyor. 

Bugün hazırladığımız videomuzda, bu random oyun kodlarını satın alıp denedik. 50 tane kadarını sizler için sakladığımız oyun kodları, şansınıza oyun kazanmanızı sağlıyor. Özellikle oyun oynamak isteyen, ancak hangi oyunu oynayacağı konusunda kararsız kalan kişilerin deneyebileceği bu Steam kodları, kullanıcıları çok fazla memnun etmese de bazen ciddi ciddi kaliteli ürünlerle karşımıza çıkıyor.

Bizim videoda açtığımız kodlara bakacak olursak premium olanlar dışında pek işe yarar kod bulunmuyor. Eğer sizler de şansınızı denemek istiyorsanız, buraya tıklayarak kodları dağıttığımız içeriğimize ulaşabilirsiniz. Yalnız elinizi çabuk tutmanızı öneriyoruz, çünkü kodlar çok hızlı bir şekilde tükenecektir.

210
13
9
6
5
Emoji İle Tepki Ver
210
13
9
6
5