2004’ten Kalma World of Warcraft Arkadaşlarınızı Bulabilmenizi Sağlayan Forum

10
3
0
0
0
Önümüzdeki süreçte piyasaya sürülecek World of Warcraft Classic için oyuncuları bir araya getirmeyi hedefleyen Blizzard, bunun için ilk adımı attı. Blizzard’ın oluşturduğu yeni forumlar sayesinde artık eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bulabileceksiniz.

Yıllar öncesinde World of Warcraft’ı deli gibi oynadıysanız büyük ihtimal o zamandan iyi arkadaşlıklar edinmişsinizdir. Eğer şimdi o zamanda edindiğiniz arkadaşlarınızı bulmak istiyorsanız, oyunun geliştiricisi Blizzard bunu gerçekleştirebileceğiniz forumlar oluşturdu.

Şirketin bunu yapmasındaki amaç, önümüzdeki zamanlarda piyasaya sürülecek World of Warcraft Classic’in oyuncu sayısını yükseltmek istemesinden kaynaklanıyor. 2004-2006 yılları arasında birlikte oynadığınız eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bu forumlar sayesinde bulup tekrar onlarla MMO RPG keyfini yaşayabilirsiniz.

Peki bu forumlar nasıl çalışıyor?

Eski World of Warcraft arkadaşlarınızı bulmak istiyorsanız ilk olarak Classic Connections forumlarına gitmeniz gerekiyor.

Siteye girdikten sonra karşınıza arkadaşınızı bulmanıza yardımcı olacak bir seçenek ağacı beliriyor. Seçeneklerin arasında aradığınız kişinin Horde’a mı yoksa Alliance’a mı ait olduğu, hangi tarz sunucuda oynadığı ve hangi haritada oynadığı bilgisini görebilirsiniz.

World of Warcraft

Ardından karakterinizin ismini, ırkını, sınıfını, orijinal birliğinizin ismini ve tekrar oynamak istediğiniz oyuncuların adını paylaşabileceğiniz bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

World of Warcraft Classic, 27 Ağustos 2019 tarihinde oyunculara sunulacak. Bu yüzden arkadaşlarınızı bulmak için acele etmenizi tavsiye ederiz.

Kaynak : https://www.techradar.com/news/wow-classic-forums
10
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
3
0
0
0