15
3
3
1
1

Akıllı telefonların kameralarının ne kadar geliştiğini ve hala da gelişmeye devam ettiğini söylememize sanırım gerek yok. Birçoğumuzun 'bir telefondan en iyi olmasını istediğim şey' sıralamasında kendisine ilk ikide garanti yer bulan bu donanım parçası, üst seviye tüm telefonlarda artık çok daha gelişmiş durumda. Peki bunu bir adım, hatta birkaç adım öteye taşımayı ister misiniz?

JUO tarafından üretilen 4'lü telefon lens seti ile telefonunuzun kamerasını bir DSLR kıvamına getirebilirsiniz. 4'ü 1 arada olarak üretilen JUO telefon lens setinde balık gözü lens, geniş açılı lens, süper geniş açılı lens ve minik objelerin fotoğrafını çekmek için kullanabileceğiniz makro lens bulunuyor. Tüm Android ve iPhone modellerinde kullanılabilen ürünle geniş açı, makro ya da balık gözü gibi profesyonel fotoğraf çekim türlerini deneyimleyebilirsiniz.

Ürünle ilgili tüm detaylı bilgilere şuradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Öncesinde ise detaylı bir şekilde yaptığımız inceleme videomuzu izlemenizi tavsiye ederim.

15
3
3
1
1
Emoji İle Tepki Ver
15
3
3
1
1