Instagram Paylaşımı Sonrası Linçlenen Eski Futbolcu Ahmet Dursun'dan Açıklama: Yanlış Anlaşıldım...

128
19
3
3
0
Eski futbolcu Ahmet Dursun, Instagram'da yaptığı paylaşımda Almanya'daki market fiyatlarını TL'ye çevirerek Almanya'nın pahalı olduğunu ifade etti. Dursun, tepkilerin ardından bir açıklama da paylaştı.

Eski milli futbolcu Ahmet Dursun, geçtiğimiz gün Instagram hesabından paylaştığı bir hikâyeyle Türkiye'de sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Dursun, yaptığı paylaşımda Almanya'daki market fiyatlarını TL'ye çevirerek "Almanya'da hayat ne kadar ucuz değil mi?" ifadesine yer vermişti. Daha önce de pek çok kez gördüğümüz bu karşılaştırma örneği, haliyle yüzlerce kişiden tepki toplamıştı.

Bugünse gelen o tepkilerin ardından Dursun'dan yeni bir açıklama geldi. Instagram hesabında yeni paylaşımlar yapan Dursun, amacının yanlış anlaşıldığını öne sürdü. Dursun, hikâyesinde yalnızca Almanya'da fiyatların yükselmiş olduğunu göstermek istediğini belirtti. Sonrasında da Almanya'da asgari ücret ve ürünlerin fiyatlarına yer verdiği bir tablo paylaştı. Dursun'un paylaşımları şu şekildeydi:

Ben öyle demek istememiştim..

ahmet dursun

ahmet dursun

Ne olmuştu?

Eski milli futbolcu Ahmet Dursun, Instagram hesabından paylaştığı hikâyede Almanya’daki market fiyatlarına yer vermişti. Fakat hikâyede Almanya’daki euro cinsi fiyatları Türk Lirası’na çevirip hikâyesinde Almanya’da hayatın aslında çok pahalı olduğunu söylemişti.

ahmet dursun

Daha önce de pek çok kez resmi kurumlarda bile karşılaştığımız bu karşılaştırma, elbette sosyal medyadan büyük tepki toplamıştı. Futbolcunun akıl tutulması yaşatan bu karşılaştırmasına gelen tepkiler şu şekildeydi:

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

ahmet dursun

128
19
3
3
0
Emoji İle Tepki Ver
128
19
3
3
0