Apple, İlk Yüzen Mağazasının Fotoğraflarını Paylaştı

40
8
7
4
2
Apple, dünyadaki ilk yüzen Apple Store olan Apple Marina Bay Sands'ten fotoğraflar paylaştı. Ziyaretçilere standart bir Apple Store'dan fazlasını sunacak olan yüzen mağazada 23 dil konuşabilen 148 kişilik bir ekip bulunuyor.

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple, ilk ‘yüzen’ Apple Store mağazasını 10 Eylül Perşembe günü ziyaretçilere açacak ve şirket, açılışa günler kala mağazayı ziyaret edemeyenler için Apple Marina Bay Sands adlı yüzen Apple Store’un içinden fotoğraflar paylaştı.

Çevresinde bulunan lüks restoranlar, mağazalar, marina otel ve kumarhanelerle son derece lüks bir semtte inşa edilen Apple Marina Bay Sands, 114 ayrı cam parçadan yapılan tanıdık ancak özgün bir mimariye sahip bir kubbe şeklinde. Tahmin edebileceğiniz gibi bu yüzen Apple Store, dünyanın herhangi bir yerinde Apple Store’lardan çok daha farklı bir deneyim vadediyor.

apple yüzen mağaza

Apple Marina Bay Sands’in duvarları, özel tasarımı sayesinde gece ışığı efekti olarak adlandırılan özel bir ışıklandırma sunuyor. Ayrıca Apple, kubbenin üstünde Roma’daki Pantheon tapınağından ilham alınan bir göz küresi olduğunu da ifade ediyor. Kubbenin altında Apple ürünlerini deneyimleyebileceğiniz standların yanı sıra eğitim, sunum ve diğer işler için dev bir ekran da bulunuyor.

Apple, ilk yüzen mağazası olan Apple Marina Bay Sands’te yalnızca benzersiz bir fizibilite değil aynı oranda benzersiz bir müşteri deneyimi de vadediyor. Zira Apple Marina Bay Sands’teki 148 kişilik ekip, toplamda 23 dili akıcı bir şekilde konuşabiliyor. Böylece Apple Marina Bay Sands, dünyanın herhangi bir yerinden gelen müşterilere hizmet verebiliyor.

Apple Marina Bay Sands fotoğrafları

apple yüzen mağaza içi

apple yüzen mağaza stand

apple yüzen mağaza dev ekran

apple yüzen mağaza tavan

Kaynak : https://www.apple.com/newsroom/2020/09/apple-marina-bay-sands-opens-thursday-in-singapore/
40
8
7
4
2
Emoji İle Tepki Ver
40
8
7
4
2