Bebek Yoda, Bir Eyaletin Elektronik Trafik Levhasında Yer Aldı

52
14
6
2
1
Son zamanların en popüler internet fenomenlerinden olan 'Bebek Yoda', kuruluşların ve markaların komik reklam kaynağı olmaya devam ediyor. Sevimli karaktere bu sefer Mississippi Ulaşım Departmanı atıfta bulundu.

'Bebek Yoda' hatırı sayılır bir süredir internetin en popüler mizahlarından olmaya devam ediyor. İnternetin gösterdiği yoğun ilgiden sonra, şimdi de Mississippi Ulaşım Departmanı eğlenceye katılıyor. 

Eyaletin resmi Twitter hesabı, internetin favori karakterine yer verilen uyarı tabelasının fotoğrafını paylaştı. Tabelada "Yoda gücü kullanıyor ama onun yine de bir araba koltuğuna ihtiyacı var" ifadelerine yer verildi. 

Bir komedi yarışı haline geldi

bebek yoda trafik levhası

Hayatın farklı alanlarından birçok marka ve kuruluşun, bir araya gelerek Star Wars'un en sevimli karakteri olarak kabul edilen 'Bebek Yoda'ya atıflarda bulunması gerçekten komik ve eğlenceli bir durum. Dün Amerikan Futbolu takımı Chicago Bears da Twitter'dan yaptığı video paylaşımıyla bu kuruluşlar arasında yer aldı. 

The Mandalorian'ın yapımcısı Jon Favreau yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, hayranların 'Bebek Yoda'dan tatlı bir yüzün ötesinde beklentileri olması gerektiğini söyledi. Bu açıklama hayranları oldukça sevindirdi, izleyiciler zaten The Mandalorian dizisinde gördüklerinden sonra karaktere canını verecek duruma gelmişti.

Karakter, Yoda'nın kökeni hakkında daha fazla bilgi verecek

bebek yoda

Jon Favreau "O daha çok bir kukla" şakasından sonra açıklamalarına şu şekilde devam etti: "Animasyonu hazırlarken karakterin sanki bir kuklaymışçasına hareket etmesini sağlıyoruz. Animasyon, karakterin aynı kişilik ve çekiciliği barındırmasını sağlayacak yaratıcı parametreler oluşturulamadığında kendini çok belli ediyor."

"Sezon boyunca 'Bebek Yoda' hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. Bence George Lucas'ın yarattıklarını harika kılan şey, izleyerek büyüdüğümüz Yoda'nın hep bir gizem örtüsü altında oluşuydu. İşte bu onu bu kadar arketipik ve efsanevi kıldı. Yoda'nın değerlerini, karakterini biliyorduk ama ait olduğu ırk ve geldiği gezegen hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Sanırım insanların Yoda'nın soydaşı olan bu minik varlığa ilgisinin asıl sebebi de bu oldu."

Bakalım Disney+ dizisi The Mandalorian'da, bu küçük karakter sayesinde Yoda'nın kökeni hakkında neler öğreneceğiz.

Kaynak : https://comicbook.com/starwars/2019/12/07/baby-yoda-mississippi-traffic-signs-issues-safety-warnings/
52
14
6
2
1
Emoji İle Tepki Ver
52
14
6
2
1