• Anasayfa
  • Oyun
  • Call of Duty: Modern Warfare Beta Tarihleri Duyuruldu

Call of Duty: Modern Warfare Beta Tarihleri Duyuruldu

17
2
0
0
0
Call of Duty: Modern Warfare Beta Tarihleri Duyuruldu
Call of Duty serisinin yeni oyunu Modern Warfare’in açık beta tarihleri Activision ve Inifinity Ward tarafından açıklandı. Açık betaya sahip olacak olan oyunun çoklu oyuncu modu için de oyundaki bazı haritaları ve silahları gösteren bir tanıtım videosu yayınlandı.

Activision ve geliştirici Infinity Ward, Call of Duty: Modern Warfare’in betasının çıkış tarihini duyurdu. Büyük bir CoD hayranıysanız ve beklemek istemiyorsanız ön sipariş vererek oyunun betasının erken erişimine sahip olabilirsiniz.

Normalde Call of Duty’nin beta aşaması, Eylül ayında 2 hafta sonu boyunca gerçekleştirilecekti ancak Activision’ın uzun süredir ortaklık yaptığı Sony, burada devreye girdi. Oyunun 14 ile 16 Eylül arasındaki ilk açık betası PlayStation 4’e özel olacak. Ayrıca PS4’ten erken sipariş verenler, oyunu 12 ile 13 Eylül’de de oynama şansına erişebilecekler.

Bilgisayarda ya da Xbox One’da oynayacaksanız bir sonraki hafta sonunu beklemek zorunda kalacaksınız. PS4, bilgisayar ve Xbox One için erken erişim, 19 Eylül’de başlayacak. Açık betanın ikinci hafta sonu, 23 Eylül’e kadar kullanıcılara açık olarak kalacak. Ayrıca Activision, bu aşamada oyunun çapraz platform desteğinin olacağını da onayladı.

Açık beta tarihlerine ek olarak Activison, Modern Warfare’in çoklu oyuncu moduna dair yeni bir tanıtım videosu daha yayınladı. Yukarıda yer alan videoda görebileceğiniz üzere fragmanda, oyundaki bazı haritalar ve oyuncuların kullanabileceği bazı silahlar tanıtıldı. Eylül ayında açık betası iki hafta sonu boyunca oyunculara açık olacak olan Call of Duty: Modern Warfare’in çıkış tarihi olarak 25 Ekim 2019 hedefleniyor.

Kaynak : https://www.slashgear.com/call-of-duty-modern-warfare-beta-dates-confirmed-alongside-new-trailer-01585952/
17
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
17
2
0
0
0