• Anasayfa
  • Oyun
  • FIFA 20'nin Yeni Pro Clubs Özellikleri Açıklandı

FIFA 20'nin Pro Clubs Modunu Baştan Aşağıya Yenileyen Özellikleri Duyuruldu

7
2
1
1
0
FIFA’nın en çok oynanan modlarından olan Pro Clubs modu, FIFA 20’de yeni birtakım özelliklerle beraber gelecek. Geçen sene ciddi bir güncelleme yapmayarak oyuncuları üzen EA, bu sene Pro Clubs oynayan oyuncuları sevindirecek gibi görünüyor.

Oyuncuların oynamaktan büyük keyif aldığı FIFA Street'i hatırlatan Volta modu, FIFA 20 tanıtıldığı günden beri oyunun en beklenen özelliği durumunda. Eklenen yeni modlarla birlikte serinin mevcut özellikleri de güncellenmeye devam ediyor. Oyunun yapımcısı EA Sports, oyunun popüler modlarından olan Pro Clubs modu için yapılan güncellemeleri duyurdu.

EA Sports, ilk olarak mod içine daha fazla kişiselleştirme seçeneği ekleyerek oyuncu oluşturma sistemini FIFA 20’de tamamen yenilenmiş bir sistem ile değiştiriyor. Yapımcılar, artık sanal oyuncunuzu görsel olarak da geliştirebileceğinizi belirterek yeni saç şekilleri, kramponlar, dövme çeşitleri, forma çeşitleri gibi aksesuarların oyuncular için satın alınabileceğini belirttiler.

pro clubs FIFA 20

Görünüşün yanı sıra EA, Pro Clubs oyuncularının artık LF/RF, LM/RM, LWB/RWB pozisyonlarında tekrar oynayabileceklerini de açıkladı. EA, sanal oyuncuların fiziksel özelliklerinin de güncelleştirildiğini söylerken sanal oyuncunuz üzerindeki etkinizi seçtiğiniz pozisyona göre daha fazla hissedebileceğinizi belirtiyor.

Sanal oyuncuların dayanıklılık özellikleri de değişime uğrayan özelliklerden biri. FIFA 20’de dayanıklılık ve hızlanma özelliklerinizi yükseltirseniz diğer bazı özelliklerinizden fedakârlık yapmanız gerekecek. Pro Clubs modunda oyuncularınız, 80 genel ortalama ile oyuna başlayacaklar ve kazandığınız puanları kullanarak oyuncunuzun ortalamasını yükseltebileceksiniz.

Özellikle görsel açıdan maç deneyimini de geliştiren EA Sports, FIFA 20 Pro Clubs moduna yeni tekrar geçişlerini, ekran filigranlarını, maç türüne bağlı olarak değişen yayın renklerini, yeni bir Pro Clubs logosunu ve yeni kulüp pankartlarını ekledi. Maç türlerini de yenileyen EA, House Rules Cups ve Practice Match şeklinde iki maç türünü Pro Clubs’a ekledi. Practice Match özelliğiyle beraber oyuncular yapay zekâya karşı maç yapabilir ve taktiklerini geliştirebilirler.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/fifa-20s-new-pro-clubs-features-revealed/1100-6468681/
7
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
1
1
0