General Mobile'ın Yakında Tanıtılması Beklenen Üç Yeni Telefonu Ortaya Çıktı

12
5
5
3
1
General Mobile'ın yeni telefonlar için hazırlık yaptığı iddia edildi. İddiaya göre şirket, yakında 3 yeni model ile karşımıza çıkacak. Şirket, yeni bir seriyi başlatacak gibi görünüyor.

Yerli teknoloji firması General Mobile, bir süredir sessizliğe bürünmüş durumda. Şirket, yeni bir akıllı telefon duyurmayalı bayağı zaman oldu. Ancak gelen son haberler, bu durumun yakında değişebileceğini gösteriyor. Çünkü General Mobile'ın 3 yeni model üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

GizmoChina'dan Erencan Yılmaz'ın bildirdiğine göre General Mobile, "G319", "G318" ve "G518" model kodlarına sahip üç yeni akıllı telefon üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu akıllı telefonların GM 24, GM Era 50, ve GM Era 30 olarak isimlendirilebileceği iddia ediliyor.

"Era" tamamen yeni bir seri olacak

General Mobile 3 yeni telefon

*GM 24 Pro

Daha çok orta segment cihazlarla karşımıza çıkan General Mobile, bugüne dek "Era" adında bir akıllı telefon duyurmadı. Gelen haberlere göre yeni telefon, şirket için yepyeni bir seriyi başlatması açısından önemli olacak. Ancak henüz GM Era serisi ile ilgili netleşmiş bir bilgi sahibi değiliz. Bu seri de muhtemelen orta segmentte olacaktır.

General Mobile ile ilgili iddialar hakkında söyleyebileceklerimiz şimdilik bu kadar. Şirketin konuyla ilgili hiçbir açıklama yapmadığını, benzer iddiaların birkaç ay önce de gündeme geldiğini ancak herhangi bir gelişme yaşanmadığını belirtelim.

Kaynak : https://x.com/erenylmaz075/status/1808787134091849778
12
5
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
12
5
5
3
1