• Anasayfa
  • Oyun
  • Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Steam'deki Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

157
43
25
12
9
Steam kütüphanenize de ekleyebildiğiniz oyun kampanyalarıyla dikkat çeken Humble Bundle, yeni bir kampanya daha başlattı. Platformun yeni kampanyası, 2017 yılında piyasaya sürülen Snake Pass adlı oyunu, oyun severlerle ücretsiz olarak buluşturuyor.

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların beğenisini kazanan Humble Bundle, yeni bir kampanya ile karşımızda. Bu kez hemen hepimizin bildiği bir oyunu ücretsiz hale getiren platform, eğlenceli vakit geçirmenizi garanti ediyor.Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Humble Bundle'ın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyunun ne olduğuna bakalım.

Humble Bundle'ın ücretsiz olarak sunmaya başladığı oyun, bir dönemlerin efsanesi Snake. Cep telefonlarının yayılmaya başlamasıyla hayatımıza giren ve yıllar içerisinde evrim geçiren bu oyun, 2017 yılında Snake Pass haline geldi. Üstelik şu anda Humble Bundle'ın kampanyası ile birlikte Steam'de satın almak isterseniz 31 TL ödeme yapmanız gereken Snake Pass'e ücretsiz sahip olabiliyorsunuz.

Snake Pass

Snake Pass, 3 boyutlu bir platform-bulmaca oyunu. Cep telefonlarındaki versiyonuna oranla sizlere çok daha eğlenceli bir deneyim sunacak olan Snake Pass'te verilen bulmacaları çözmeye çalışırken kontrol ettiğiniz yılana zarar vermemeye ve geliştirmeye çalışacaksınız. 

Nostaljiyi, 2017'nin teknolojileri ile birleştiren Snake Pass, fazlasıyla renkli grafiklere sahip. Üstelik bu oyunu oynamak isterseniz, orta halli bir bilgisayara sahip olmanız yeterli. Geliştirici ekip; Intel Core i5-750 işlemci, 4 GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 560'ın, Snake Pass için yeterli olduğunu ifade ediyor. Peki bu eğlenceli oyuna nasıl sahip olacaksınız?

Snake Pass

Oyunu ücretsiz olarak Steam kütüphanenize eklemek için yapmanız gerekenler

  • İlk olarak burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunun Humble Bundle sayfasına erişin.
  • 'Get the Game' yazan butona tıklayın. Gelen ekranda da gerekli onaylamaları yapın. Snake Pass'e ait kod, e-posta adresinize gönderilmiş olacak.
  • E-posta adresinize gönderilen içerikte 'Redeem Now'a tıklayın.
  • Açılan sayfanın altındaki 'Reveal your Steam key'e tıklayın. Snake Pass için Steam aktifleştirme kodu karşınıza çıkacak.
  • 'Redeem' yazan bölüme tıkladığınızda yeni bir sayfa açılacak ve Steam'e yönlendirileceksiniz. 
  • Snake Pass'e Steam üzerinden etkinleştirmek için giriş yapın ve üst kısımda bulunan menülerden 'Oyunlar'a tıklayın. Hemen ardından da açılabilir menüde yer alan 'Steam'de ürün etkinleştir' yazılı seçeneğe tıklayın.
  • 'İleri' seçeneğine tıklayarak kodu gireceğiniz sayfaya gelin. Ardından da kopyaladığınız kodu buradaki boşluğa yapıştırın.
  • Yeniden 'İleri' seçeneğine tıkladığınızda oyun doğrudan Steam hesabınıza eklenmiş olacaktır.
157
43
25
12
9
Emoji İle Tepki Ver
157
43
25
12
9