Eş Dostla Oyun Oynamak İsteyenler Kaçırmasın: 2. Monster Pusat Clutch Gamepad Yüzde 50 İndirimli!

9
3
0
0
0
Monster, Pusat Clutch Gamepad kontrolcüsü için ikincisini %50 indirimle alabileceğiniz kampanya başlattı. Gelin, kontrolcüye ve kampanyaya bakalım.

Son yıllarda sadece bir bilgisayar üreticisi olmanın ötesine geçen Monster, oyuncu aksesuarlarıyla da piyasada yer edindi. Monster’ın aksesuarları arasında oyuncu monitörleri, fareler, kulaklıklar ve klavyeler gibi ürünler varken, özellikle gamepad isteyen oyuncular için de sevindirici bir haber geldi.

Monster, Pusat Clutch Gamepad modelleri için Dünya Kupası’na özel bir kampanya başlattı. Kampanyayla birlikte oyuncular, Pusat Clutch Gamepad satın alımlarında ikinci Gamepad’i %50 indirimle satın alma imkânına sahip olacak.

Monster Pusat Clutch Gamepad neler sunuyor?

monster pusat clutch gamepad

Monster Pusat Clutch Gamepad, mobil cihazlardan bilgisayara, televizyonlardan Nintendo Switch’e kadar birçok platformda kullanılabiliyor. Gamepad, kablolu ya da kablosuz olarak cihazınıza bağlanabiliyor ve hiçbir sürücü yüklemesine ihtiyaç duymadan, tak çalıştır mantığıyla kullanılabiliyor.

Yeşil ve siyah renk seçenekleriyle alınabilen Gamepad, 700 mAh dahili şarj edilebilir piliyle ortalama 12 saat çalışma süresi sunuyor. Bununla birlikte Gamepad’de PC ve Switch için kullanılabilen titreşim sensörü ve sadece Switch’te kullanılabilen hareket sensörü yer alıyor.

%50 indirimli Monster Pusat Clutch Gamepad kampanyasından nasıl faydalanılır?

monster pusat clutch gamepad

Monster’ın %50 indirimli ikinci Gamepad kampanyası, yalnızca Monster Notebook’un internet sitesi ya da mağazalarından yapılan satın alımlarda geçerli olacak. Yani e-ticaret sitelerindeki pazar yerlerinde bu kampanya geçerli olmayacak.

Kampanya, 20 Aralık 2022’ye kadar sürecek. İndirimli satın alınabilecek Gamepad’lerin stoklarla sınırlı olduğunu belirtelim. Kampanya sayfasına bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

9
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
0
0
0