Kız Arkadaşını 'Şaka Amaçlı' Maviye Boyayan YouTuber, Sosyal Medyada Topa Tutuldu

205
99
10
10
8
Kız arkadaşına şaka yapmak isteyen bir YouTuber, banyo suyuna kumaş boyası döktü ve baştan aşağı maviye boyanmasını sağladı. Ancak kumaş boyasının insan cildine zararlarını bilenler, YouTuber'ı topa tuttu.

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu olan YouTube’da çiftlerin birbirlerine acımasız şakalar yaptığı pek çok video bulunuyor ve YouTuber Kristen Hanby’nin geçtiğimiz günlerde kanalına yüklediği bir video da bunlardan biri gibi görünüyordu.

Kız arkadaşımı maviye boyadım’ isimli videoda Hanby, duşa girmek için hazırlanan kız arkadaşının küvetteki suyuna mavi kumaş boyası döküyor ve talihsiz kadın duştan çıktığında ayaklarından boynuna kadar maviye boyanmış halde oluyor.

Hanby’nin kız arkadaşı Jasmine’in duştan(!) sonraki görüntüsü

kız arkadaşımı maviye boyadım

YouTuber, kız arkadaşını maviye boyadığı video ile abonelerine eğlenceli bir içerik sunacağını düşünmüş olsa da videoya gelen yorumlar bunun tam tersini gösteriyordu ve yorumların büyük bir çoğunluğu Hanby’ye tepki gösteriyordu.

3 gün önce yayınlanan videoya gelen ve en fazla beğeni alan yorum, “Kristen ve Jasmine’in hala birlikte olması şaşırtıcı” olurken; ikinci ve üçüncü yorumlar da “Bu adamın hala hayatta olması beni şaşırttı”, “(Kristen) Ayrılmak için elinden gelen her şeyi yapıyor” şeklinde oldu.

kumaş boyası

Ayrıca söz konusu videonun Twitter’da da paylaşılıp viral olması üzerine gelen yorumlarda Hanby’nin son derece sorumsuzca davrandığı, kumaş boyasının son derece güçlü bir kimyasal olduğu ve Jasmine’in (kız arkadaşı) uzun süre boyalı halde dolaşmak zorunda kalacağı ifade edildi.

Sizlerin de bileceği üzere kumaş boyaları, uygulandıkları yüzeyde yüksek sıcaklık ve basınç altında dahi sağlam kalacak şekilde üretiliyor. Ayrıca bazı tip kumaş boyalarının pH yani asidik değerleri cilde temas halinde çeşitli hastalık ve tahrişe neden olabilecek kadar alçak olabiliyor. Bu nedenle YouTuber’a gelen tepkilerde belli bir haklılık payı olduğunu söylemek mümkün.

Kristen Hanby’nin ‘Kız arkadaşımı maviye boyadım’ videosu

Kaynak : https://www.news18.com/news/buzz/youtuber-under-fire-for-dyeing-his-girlfriend-blue-while-pulling-an-abusive-viral-prank-2840227.html
205
99
10
10
8
Emoji İle Tepki Ver
205
99
10
10
8