• Anasayfa
  • Oyun
  • Marvel’s Avengers Oyununun Çıkış Tarihi, Fragmanla Açıklandı

Marvel’s Avengers Oyununun Çıkış Tarihi, Yeni Fragmanla Açıklandı

30
5
4
1
0
E3 2019’da çıkış tarihi duyurulan oyunlara, Square Enix ve Crystal Dynamics tarafından geliştirilen Marvel’s Avengers de eklendi.

Avengers, sinemada yakaladığı başarıyı oyunlarda da tutturmaya kararlı. İrili ufaklı pek çok mobil oyunu bulunan seri, uzun zamandır ciddi bir bilgisayar oyununa konu olmamıştı. Marvel’s Avengers, bilgisayar, Xbox One, PS4 ve Google Stadia’da yer alacak. Oyunun çıkış tarihi ise 15 Mayıs 2020 olacak.

Square Enix, “tanımlayıcı Avengers oyun deneyimi” dediği bu yapımda, hem tek kişilik devam eden bir hikayeyi oynamayı hem de takım çalışmasını mümkün kılacak. Oyunda, dört kişiye kadar ekipler kurabilecek, kahramanları kişiselleştirebilecek, çeşitli güçler kullanabilecek, güçlerimizi birbirleriyle birleştirebileceğiz. Square Enix ayrıca oyunun duygusal bir deneyim olacağını da söylüyor. Marvel’s Avengers, A-Günü adı verilen Marvel evrenindeki bir şenlikte başlıyor. Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow ve Thor, bu önemli günde San Francisco’daki yeni merkezlerini ve deneysel bir enerji kaynağından güç alan kendi hellicarrierlerini tanıtıyorlar. Etkinliğe gerçekleştirilen saldırının sonucunda yaşanan trajediden sorumlu tutulan Avengers ekibi dağılıyor. Beş yıl sonra, bütün kahramanların yasa dışı olduğu bu dünyayı kurtarmak yine de dünyanın en kudretli kahramanlarına düşecek.

Square Enix, “yılın oyunu” seviyesinde bir deneyim yaratmak istediklerini söyledi. Bu da oyunun niye bu kadar uzun sürede yapıldığını açıklıyor. Oyun, 2017’den bu yana geliştirme aşamasında olsa da uzun süredir oyundan haber alamamıştık.

Kaynak : https://comicbook.com/gaming/2019/06/10/marvels-avengers-trailer-e3-ps4-xbox-pc/
30
5
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
30
5
4
1
0