PewDiePie, Instagram Filtrelerinde Kendini Görünce Çılgına Döndü

51
10
7
4
4
Dünyanın en çok aboneye sahip YouTuber’ı olan PewDiePie, “INSTAGRAM filtrelerini durdurmamız gerekiyor” başlıklı yeni bir video yayınladı. Bugüne kadar Instagram’daki filtrelerle hiç paylaşım yapmadığını söyleyen Kjellberg, buna rağmen boş zamanlarında filtrelerle uğraşmayı sevdiğini itiraf etti.

Gerçek adı Felix Kjellberg olan İsveçli içerik üreticisi PewDiePie, tüm zamanların en popüler YouTuber’larından biri. Hatta en popüleri demek, sanıyorum yanlış olmaz. YouTube’da 102 milyon gibi oldukça kuvvetli bir abone kitlesine sahip olan Kjellberg, kanalında yayınladığı yeni videosu ile gündemde.

PewDiePie, “INSTAGRAM filtrelerini durdurmamız gerekiyor” başlıklı videosunda, popüler fotoğraf ve video paylaşım platformunda bulunan filtrelerle uğraşmayı sevdiğini; ancak hiçbir zaman arkadaşlarıyla veya takipçileriyle paylaşmadığını söylüyor. 

“YouTube’da olmadığım zamanlarda Instagram’a girer ve bu filtrelere bakarım. Buna rağmen onlarla video çekmeyi asla düşünmedim. Bu yüzden, bugün hem kendimi hem de sizi eğlendirmeye karar verdim” diyen İsveçli YouTuber, 14 dakikalık video boyunca Instagram’daki tüm filtreleri denedi.

Felix Kjellberg

Fakat videonun en eğlenceli anı, PewDiePie’ın kendi Minecraft karakteriyle karşılaşması oldu. Kendini gördükten sonra bir anda “Hah! Ne!? Bu benim! Çok havalı!” şeklinde bağıran YouTuber, “Bunu nasıl yapıyorlar? Bu tam bir delilik” ifadelerini kullandı. 

PewDiePie, geçtiğimiz ağustos ayından itibaren kanalında düzenli olarak Minecraft videoları paylaşmaya başlamıştı. Ünlü YouTuber’ın Minecraft serisinde şu anda 35 video bulunuyor. Ayrıca toplam izlenme sayısı da 600 milyona merdiven dayamış durumda. 

PewDiePie'ın paylaştığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz:

Kaynak : https://sputniknews.com/viral/201910311077189093-pewdiepie-calls-for-stop-to-instagram-filters/
51
10
7
4
4
Emoji İle Tepki Ver
51
10
7
4
4