Red Dead Online'da Oyuncuları Şaşırtan Hata: Ölü At Yığınları

35
21
7
4
2
Dün ve bugün Red Dead Online'a giren oyuncular, beklemedikleri bir manzarayla karşılaştı. Şehir girişlerinde ölü at yığınları gören oyuncular, durumu hemen sosyal medyada paylaştı.

Dünden itibaren oyuna giren Red Dead Online oyuncuları, ilginç ve korkunç bir olay keşfettiler. Valentine gibi kasabaların girişinde, yanmış at yığınları ile karşılaştılar. Bu ölü atlar ile karşılaşan oyuncular fazlasıyla şaşırdı. Olay, yeni keşfedilen bir kopyalama açığından kaynaklanıyor.

Oyunculardan bu hata ile ilgili ilk bildirimler, Cumartesi gecesi gelmeye başladı. Bu süre içerisinde oyuncular Reddit ve Twitter platformlarından ölü at yığınlarının fotoğraflarını paylaştı. Bazı oyuncular bu açığı Rockstar’ın Twitter destek üyeliğine bildirdi.

“Bu gece oyunu oynarken, Valentine’de fotoğrafta gördüğünüz gibi bir sürü ölü at ile karşılaştım. Yeni bir lobiye girdim ve yine aynı sorun. Ölü atlar dışında başka hayvanlar doğmuyor.”

Sorun PS4’de bildirildiği gibi bazı Xbox One kullanıcıları tarafından da bildiriliyor.

Bu atlar oldukça korkunç bir manzara oluşturuyor fakat tek sorun bu değil. Atların çok sayıda olması, performansı düşürüyor. Bu performans sorunlarının ne kadarı atlardan kaynaklanıyor bilinmez fakat Red Dead Online’ın şu an kararsız çalıştığını söyleyebiliriz.

Kaynak : https://kotaku.com/red-dead-online-is-filled-with-massive-piles-of-dead-an-1834873685
35
21
7
4
2
Emoji İle Tepki Ver
35
21
7
4
2