Valve’ın Yeni Oyunu Deadlock'ın Oynanış Görüntüleri Sızdırıldı! [Video]

19
10
6
2
1
Valve’ın yeni oyunu Deadlock'un ilk detayları ve görselleri geçen hafta sızdırılmıştı. Şimdi ise oynanış videosu ortaya çıktı.

Oyunlardan Steam’e kadar birçok farklı ürünüyle tanıdığımız oyun devi Valve, uzun süredir bir oyunla karşımıza çıkmıyordu. Bu nedenle de oyunseverler, şirketin şu sıralarda ne üzerinde çalıştığını merak ediyordu.

Bu konuda geçtiğimiz hafta yeni bir sızıntı ortaya çıkmıştı. Sızıntıda Valve’ın yeni oyununun isminin “Deadlock” olacağı görülürken görselleri de yer alıyordu. Çok yakında duyurulacağı da söylentiler arasındaydı. Şimdi ise oyunun oynanış görüntüleri geldi.

Deadlock'ın sızdırılan oynanış videosu:

*Videoyu görüntüleyemiyorsanız buradaki bağlantıya tıklayın.

Overwatch benzeri üçüncü şahıs nişancı oyunu olacak

Oyun, şu anda kapalı beta testlerinde ve “yüzlerce kişi” tarafından oynanabiliyor. Test edenler de oyundan görüntüler paylaşıyorlar. Hem geçen hafta çıkan ekran görüntülerinden hem de videodan bizi yapımda nelerin beklediğine bir bakış atabiliyoruz.

Deadlock, Overwatch benzeri üçüncü şahıs bir nişancı oyunu olarak karşımıza çıkacak. 6v6 ekiplerin şehir benzeri yapıya sahip büyük bir haritada kapıştığı görülebiliyor. 19'dan fazla karakteri oyunda göreceğiz. Hepsinin kendine has yetenekleri olacak. Oynanış görüntüsünde karakterlere göz atılabiliyor.

Örneğin "Grey Talon" isimli bir karakter, uzun atış yeteneklerine sahip olacak ve ok benzeri bir silah kullanacak. Vindicta isimli bir karakter ise her mesafeden düşmanlarını vurabilen keskin nişancı yeteneklerine sahip. 

Bunun dışında oynanış ekranı, haritası gibi detaylarına da video ve ekran görüntülerinden ulaşmak mümkün. Deadlock, MOBA ve kule savunma elementleri taşıyan bir yapım olarak nitelendirilmiş. Valorant, Overwatch, Dota 2 ve Team Fortress 2’nin karışımı olduğu söyleniyor.

Eski adı Neon Prime olan Deadlock, Valve’ın yeni büyük projesi ve 2018’den beri geliştiriliyor. Duyurusunun çok yakında olacağı söylense de henüz bu konuda kesin bir tarih yok.

19
10
6
2
1
Emoji İle Tepki Ver
19
10
6
2
1