Spotify, Müzik Zevkinize Göre Tatil Yeri Önermeye Başladı (Çayır Çimen Geze Geze OoOo…)

10
2
1
0
0
Spotify, tatil yeri arayışında olanlara özel hizmeti olan 'Listen and Book' özelliğini duyurdu. easyJet ortaklığıyla geliştirilen özellik, müzik zevkinize göre seyahat önerileri sunuyor.

Geçtiğimiz hafta çalma listelerine ‘Sesli Tepki Verme’ özelliğini yayınlayan Spotify, geçtiğimiz günlerde de özellikle hayattan küçük bir kaçamak isteyenler için faydalı olacak özelliğini kullanıma sundu. Havayolu şirketi easyJet ile ortaklık yapan şirket, yeni özelliğiyle müzik zevkinize göre seyahat noktaları tavsiye etmeye başladı.

‘Listen and Book’ ismiyle yayınlanan yeni özellik, easyJet’in kendi internet sitesinden kullanılabilir oldu. Spotify kullanıcıları, easyJet’in oluşturduğu sayfaya Spotify hesaplarıyla giriş yaptıktan sonra seyahat önerilerine erişebiliyor. Gelin, yeni özelliğe detaylıca bakalım.

Spotify Listen and Book nasıl kullanılır?

listen and book

  • Bu bağlantıya tıklayarak easyJet ve Spotify tarafından oluşturulan sayfaya ulaşın.
  • "Let's Do It" butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada Spotify hesabınıza giriş yapın.
  • Sizin için oluşturulan önerilere artık erişebilirsiniz.

listen and book

Spotify ve easyJet, seyahat önerilerinin yanı sıra yine kullanıcıların müzik zevkine göre şarkı önerileri sunan çalma listesi de oluşturuyor. Bu çalma listesine seyahat önerilerinin ardından açılan sayfadan ulaşılabiliyor. Çalma listesi, dilediğinizde Spotify kütüphanenize eklenebiliyor.

Kaynak : https://newsroom.spotify.com/2022-08-17/spotify-and-easyjet-are-helping-you-listen-book-your-next-trip/
10
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
1
0
0