Spotify Çalma Listelerine 'Sesli Tepki Verme' Özelliği Geliyor (Tepkilerinizi Yayınlayabileceksiniz!)

8
3
0
0
0
Spotify, kullanıcıların başkaları veya kendileri tarafından oluşturulan çalma listelerine sesli tepki verebilmelerine olanak sağlayacak olan yeni özelliğini duyurdu. Şu anda test aşamasında olan özelliğin detaylarına gelin beraber göz atalım.

Dünyanın her platformda en çok kullanılan çevrimiçi müzik ve podcast platformu Spotify, yeni özellikler listesine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Şirket gerçekten durdurulamıyor zira geçtiğimiz 3 ay içerisinde Spotify’ın yeniliklerinden birçok kez bahsettik.

Bugün 3 ay boyunca ücretsiz abone olabileceğiniz yeni kampanyasını duyuran dev şirket şimdi de Vietnam'da yeni bir özellik test ediyor. Bu özellik, kullanıcıların çalma listelerine sesli tepkiler kaydetmesine olanak sağlıyor. Gelin, yeni özelliğin detaylarına göz atalım.

Çalma listelerine verdiğiniz sesli tepki bir podcast olarak kaydedilecek

Yeni özellik bir Reddit kullanıcısı tarafından ortaya çıkarıldı. Bir çalma listesine tepki verebileceğiniz ve ardından podcast bölümü olarak yayınlanacak yeni özelliğin ekran görüntülerini yukarıdaki görselimizde görebilirsiniz. Bu podcastler muhtemelen takipçileriniz tarafından dinlenilebilecek.

Ekran görüntüleri, teste dahil olan kullanıcıların çalma listesi ekranlarında bir mikrofon simgesi gördüklerini ve buna dokunduklarında çalma listesine sesli bir tepki kaydetmelerini isteyen yeni bir ekran gördüklerini gösteriyor.

Reddit kullanıcısının özelliği ortaya çıkarmasından sonra Spotify da durumu onayladı ancak şirket, özelliğin hangi konumlarda mevcut olduğu ve bu sesli tepkileri nasıl yönetmeyi planladığı hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/08/16/spotify-prompts-some-users-to-record-reaction-podcasts-to-playlists/
8
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
3
0
0
0