• Anasayfa
  • Oyun
  • The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da Ücretsiz Oldu

Steam'de 18 TL Olan The Witcher: Enhanced Edition'ı GOG'dan Ücretsiz İndirin

25
18
1
1
1
RPG oyunu severlerin popüler serilerinden The Witcher'ın orijinal oyunu The Witcher: Enhanced Edition, GOG.com'da tamamen ücretsiz oldu.

Gwent: The Witcher Card Game, geçtiğimiz Ekim ayında yayınlandı fakat popülerliği, henüz potansiyeline ulaşmış durumda değil. GOG.com, Gwent: The Witcher Card Game’in potansiyel oyuncularına ulaşmak için GOG kütüphanesine Gwent: The Witcher Card Game’i ekleyenlere The Witcher: Enhanced Edition’ı ücretsiz bir şekilde oynama imkanı sunuyor.

Yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak bir GOG.com hesabı oluşturmanız gerekiyor. Zaten bir hesabınız varsa giriş yapmanız yeterli. Ardından Gwent: The Witcher Card Game’i kütüphanenize eklemelisiniz. Buradaki sayfanın en altındaki bağlantıdan GOG Galaxy uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra Gwent: The Witcher Card Game’i indirebilirsiniz.

Ardından buraya tıklayarak yeniden kampanya sayfasına gidin. Subscribe & Claim butonuna tıkladıktan sonra açılan ekrandaki ‘Get it Free’ butonuna tıklayın. Oyun ilk olarak 9,99 dolar olarak gözükebilir. ‘Add to Cart’ butonuna tıkladıktan sonra oyun 0 dolar olarak gözükecek. Son olarak Check out now ve Pay for your order now butonlarına tıklayarak oyunu GOG.com kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.dsogaming.com/news/gog-com-is-offering-the-first-witcher-game-for-free/
25
18
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
25
18
1
1
1