The Addams Family Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

6
1
1
0
0
MGM, The Addams Family’den ikinci fragmanı da yayınladı. Film, Sausage Party yönetmenleri Greg Tiernan ve Conrad Vernon tarafından çekildi ve efsanevi garip ailenin yeni bir jenerasyonu karşımıza çıkacak.

The Addams Family, bir grup canavar ve garip yaratıktan oluşmasına, haliyle garip zevkleri ve davranışları olmasına rağmen birbirini çok seven, çok eğlenceli ve çok da garip bir ailedir.

Şimdi, efsanevi aile yeni bir jenerasyonla karşımıza çıkacak. İkonik karakterler, bu defa günümüz dünyasında, New Jersey’de yaşamak durumundalar. Metro Goldwyn Mayer, filmin ikinci fragmanını yayınladı.

addams-ailesi-2019-animasyon

Filmin yönetmen koltuğunda, Sausage Party’den tanıdığımız Greg Tiernan ve Conrad Vernon yer alıyor. Vernon, “Greg ve ben her zaman için Addams Ailes’nin geçmiş versiyonlarına hayran olduk, bu yüzden de yeni filmi yaparken, yeni bir şeyler yapabileceğimiz için heyecanlıydık” dedi. Filmin konusu olarak ise Gomez ve Morticia’nın nasıl tanışıp ailelerini kurduklarını anlatmaya karar verdiklerini söylüyor. Filmin animasyonları ise Charles Addams’ın The New Yorker için yaptığı orijinal çizimlere dayanıyor.

Bu animasyonda klasik Addams ailesi karakterleri yine karşımızda olacak. Oscar Isaac Gomez’i, Charlize Theron Morticia’yı, Finn Wolfhard Pugsley’i, Nick Kroll Fester Amca’yı, Bette Midler Büyükanne’yi, Chloe Grace Moretz ise Wednesday’i seslendirecek. 

Yeni filmde 2 de özgün karakter olacak. Bunlardan biri, televizyonda reality show sunan ve Alison Janney tarafından seslendirilen Margaux Needler ve onun, Elsie Fisher tarafından seslendirilen kızı Parker. 

Yeni the Addams Family hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Kaynak : https://comicbook.com/horror/2019/08/05/the-addams-family-movie-2020-trailer-2-watch-online/
6
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
1
1
0
0