TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

52
10
3
2
2
Sosyal medya dünyasında dengeleri değiştiren TikTok, her türlü içeriği bulabileceğiniz bir platform halini aldı. Eğer bir kez girdiyseniz ve çıkamıyorsanız, sizin için TikTok hesap silme işlemlerini sırasıyla anlatıyoruz.

Sosyal medya uygulamaları her ne kadar bizleri internet alemine bağlı tutsa da yeri geldiğinde bir hayli can sıkıcı hâle gelebiliyorlar. Bu durumlarda ise bu platformlar ile ilişiğimizi sonlandırmak gibi yollara gidebiliyoruz.

Son zamanlardın en ünlü sosyal medya platformlarından olan TikTok ise insanları ikiye ayırıyor. Kimileri TikTok’u fazlasıyla eğlenceli ve hayata renk katan bir platform olarak bulurken kimileri ise insanların kendilerini rezil ettikleri bir yer olarak tanımlıyor. Bu yazımızda ise sizlere TikTok hesabının kalıcı olarak nasıl silineceğini anlatacağız.

TikTok Hesabı Nasıl Silinir?

tiktok

  • İlk adım olarak TikTok uygulamasına giriş yapın.

tiktok hesap silme

  • Ekranın sağ alt kısmında bulunan Profil simgesine tıklayın.

musically

  • Açılan pencerede ekranın sağ üst kısmında bulunan 3 nokta işaretine tıklayın.

tiktok videoları

  • Karşınıza çıkan seçenekler arasından Hesabımı Yönet’i seçin.

hesap silme

  • Ekranın en alt kısmında bulunan Hesabı Sil butonuna tıklayın.

tiktok

  • Hesabı silmek istediğinizi onaylamak için şifrenizi girmeniz istenecek. Bu adımda şifrenizi girerek Devam butonuna basın.

hesap silme

  • Son adıma geldiniz. Açılan sayfanın altında bulunan kırmızı renkteki Hesabı Sil butonuna tıkladığınızda hesabınız kalıcı olarak silinmek üzere işleme koyulacak.

Eğer ki yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdikten sonra 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmaz iseniz TikTok hesabınız tüm sunuculardan kalıcı olarak silinecektir. Hesabı silmekten vazgeçip TikTok hesabınızı tekrar aktif hâle getirmek için ise tek yapmanız gereken normal bir şekilde TikTok hesabınıza giriş yapmak. TikTok hesabınıza giriş yaptığınız an hesap silme işlemleri tamamen iptal olacaktır.

52
10
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
52
10
3
2
2