TikTok’un Piercingin Yüzünüzde Nasıl Duracağını Gösteren İlginç Filtresi

28
6
5
3
2
TikTok’un yeni filtresi, farklı piercing modellerinin yüzünüzde nasıl duracağını gösteriyor. Yeni filtre sayesinde piercing takmadan, piercingin yüzünüzde nasıl duracağına karar verebilirsiniz.

TikTok’la ilgili insanların büyük bir kısmının iyi fikirleri yok. Ama sosyal medya ağı, çok yaygın bir şekilde kullanılmaya devam ediyor. Özellikle TikTok’taki şarkı geçişli filtreler, sosyal medya ağının yoğun bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. 

TikTok, bu sefer Piercing Challenge isimli bir filtre yarattı. Kullanıcılar, filtreyi kullandıklarında çalan şarkının bir noktasına kadar gözlerini kapatıyorlar ve şarkının değiştiği noktada gözlerini açtıklarında bir piercing çeşidi yüzlerinin herhangi bir yerinde beliriyor. TikTok’un yeni filtresinde Orange County’nin Loving is Easy ve Sage The Gemini’nin No X’s şarkıları kullanılıyor.

tiktok piercing challenge

TikTok’un Piercing Challenge filtresi Ekim ayının başında popüler oldu. Popüler TikTok kullanıcıları filtreyi kullandıkça, popülerliği de artıyor. Piercing Challenge, piercing takmayı düşünen insanlar için işe yarayacak bir filtre olarak görünüyor. Yüzünüzde herhangi bir yere piercing takmadan önce nasıl duracağını görmek için bu filtreyi kullanabilir ve ona göre karar verebilirsiniz.

Kaynak : https://www.dailydot.com/unclick/tiktok-piercing-challenge/
28
6
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
28
6
5
3
2