Orijinal Örümcek-Adam Tobey Maguire'ın Bir Sonraki Avengers Filminde Rol Alacağı İddia Edildi!

29
4
2
1
0
Orijinal Örümcek-Adam Tobey Maguire hakkında yeni ortaya atılan iddiaya göre oyuncu, bir sonraki Avengers filminde boy gösterecek. Tabii bu iddianın ne kadar doğru olduğu henüz bilinmiyor.

Tüm Örümcek-Adam hayranlarını tek kafada buluşturan Spider-Man: No Way Home ile Marvel Sinematik Evreni’ne katılan orijinal Örümcek-Adam Tobey Maguire hakkında bugün heyecanlandırıcı bir iddia daha geldi. Tobey ve Andrew Garfield’ın bir sonraki Marvel yapımı merakla beklenirken Tobey’nin Avengers: Kang Dynasty filminde yer alacağı öne sürüldü.

Avengers arkının yeni filmi olacak olan Avengers: Kang Dynasty, iddialara göre Tom Holland’ın yanı sıra Robey Maguire’a da yer verecek. MCU Source isimli Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre bilgi, ismi paylaşılmayan kaynaklar tarafından da doğrulandı. Tabii bu doğrulamanın ne kadar gerçek olduğu bilinmiyor. Paylaşım, elbette kısa sürede virale döndü.

Marvel hayranlarını heyecanlandıran o paylaşım:

Avengers: Kang Dynasty filminde Toby Maguire ve Tom Holland dışında yer alacak oyuncular ve karakterler hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte Andrew Garfield’ın da bu yapımda yer alıp almayacağı konusunda henüz bir bilgi veya iddia bulunmuyor.

Tobey’nin Kang Dynasty’de yer alacağı iddiasını görenlerin tepkileri: Kimisi inandı, kimisi inanmadı

tobey

"Şu Twitter sayfaları yanlış bilgi yaymayı bırakabilir mi?"

tobey

"Kim doğruladı, sen mi?"

tobey

"Rüyalarında söylenmiş"

tobey

"Bu Tobey'nin Multiverse of Madness'ta görüleceğini ve birden fazla sahnesi olacağını 'doğrulayan' aynı hesap."

tobey

"Filmin çekimi bile başlamadı. Daha yazılmadığını bile düşünüyorum ve bu dostumuz bunu doğruluyor."

tobey

tobey

DOĞRULANDI: Walter White, Avengers: The Kang Dynasty'de gözükecek!"

Kaynak : https://www.koimoi.com/hollywood-news/spider-man-tobey-maguire-joins-avengers-kang-dynasty-reportedly-his-mcu-future-just-got-more-illustrious/
29
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
29
4
2
1
0