• Anasayfa
  • Oyun
  • 83 Yıllık Ücretsiz Netflix Hesabı Ödüllü Oyun Erişime Açıldı

83 Yıllık Ücretsiz Netflix Hesabı Ödüllü Oyun Erişime Açıldı

187
41
26
21
8
Netflix, yeni filmi The Old Guard için bu hafta sonu geçerli olacak yeni bir yarışma düzenliyor ve yarışmanın kazananı, 83 yıllık ücretsiz Netflix hesabının sahibi olacak. Yarışma, bir tarayıcı oyunu üzerinden gerçekleştirilecek ve yapmanız gereken tek şey en yüksek puanı almak.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan yeni Netflix Orijinal filmi The Old Guard, kısa sürede popüler olmayı başardı ve büyük beğeni topladı. Hollywood’un en popüler isimlerinden Charlize Theron’un hem başrolü hem de ortak yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda ise Gina Prince-Bythewood oturuyordu.

Ölümsüzlük konulu bir film olan The Old Guard’da Charlize Theron’un canlandırdığı Andy adlı bir ölümsüz, yine ölümsüzlerden oluşan elit bir operasyon ekibine liderlik ediyor. Netflix'in yeni popüler filmi ise ilginç bir tanıtım kampanysı için kullanılıyor. Netflix, filmin adını verdiği oyun ile kazanana 83 yıllık ücretsiz üyelik verecek.

Ölümsüz bir Netflix hesabı için ölümsüzlerin liderini yönetiyoruz:

netflix the old guard

Netflix, The Old Guard’a daha fazla dikkat çekebilmek için bu hafta sonu, ödülü oldukça ilgi çekici olan bir yarışma düzenleyecek. The Old Guard’daki Andy karakterini yöneteceğiniz tarayıcı oyunu, film ile aynı hikayeye sahip ve oyunda Andy’nin afilli baltasıyla düşmanlarınızı alt etmeye çalışıyorsunuz.

Andy, tıpkı filmde olduğu gibi oyunda da ölümsüz ve onu öldürmeye çalışmak yalnızca yavaşlamasını sağlıyor. Eğer oyunda vurulursanız, karakteriniz beş saniye boyunca yerde yatıyor ve ardından yeniden canlanıp düşmanlarıyla savaşmaya devam ediyor. Oyundaki amaç ise en yüksek puanı toplayabilmek.

The Old Guard oyunundan kısa bir oynanış videosu

Netflix, 17 Temmuz (bugün) 18:00 itibarıyla başlayacak olan yarışmayı, 19 Temmuz’da sona erdirecek. Bu süreçte en yüksek puanı elde etmeyi başaran kişi, tam 1000 aylık (83 yıl) ücretsiz Netflix aboneliğinin sahibi olacak. Bir başka deyişle ‘ölümsüz’ bir Netflix hesabının sahibi olacak.

Netflix’in dünya çapında 150 milyon abonesi olduğunu ve yarışmanın herkesin kolaylıkla erişebileceği bir tarayıcı oyunu üzerinden gerçekleştirileceğini düşünürsek katılımın epey yüksek olacağını tahmin edebiliriz. Netflix'in 83 yıllık hesap ile ödüllendireceği The Old Guard oyununa buradan ulaşabilirsiniz.

  • Not: The Old Guard oyununa erişim sorunu yaşayabilirsiniz. Zira Netflix'in kampanyasına yoğun bir ilgi var.

Hala izlemeyenler için: The Old Guard fragman

187
41
26
21
8
Emoji İle Tepki Ver
187
41
26
21
8