Volkswagen Golf Fiyatına İndirim Geldi! (Yanlış Okumadınız, Gerçekten İndirim)

32
6
2
0
0
Volkswagen, en popüler modellerinden bir tanesi olan Golf'e indirim yaptı. Diğer tüm şirketler modellerine zam yaparken, Volkswagen'den aksi bir hamle geldi. İşte Volkswagen Golf'ün indirimli fiyatı...

Alman otomobil devi Volkswagen'in en popüler modellerinden bir tanesi olan Golf ile ilgili çok önemli bir gelişme yaşandı. Fiyatlar her gün biraz daha artarken Volkswagen'den aksi bir adım geldi. Volkswagen Türkiye, Golf'ün Türkiye fiyatına indirim yaptı. Evet yanlış duymadınız. Volkswagen Golf, şu anda Temmuz 2022'deki fiyatından daha ucuza satışta bulunuyor.

Açık konuşmak gerekirse Volkswagen Golf'e yapılan indirim, çok da istenilen düzeyde değil. Popüler otomobilin fiyatı, geçtiğimiz aya kıyasla yüzde 3,95 ucuzlamış durumda. Ancak bunun bile önemli olduğunu söylemek gerekiyor. Zira sıfır otomobil fiyatları COVID-19'un başından beri yükseliş eğiliminde. Dolayısı ile zam görmektense indirim görmek 'olumlu' sayılabilir.

Volkswagen Golf'e 24.700 TL indirim yapıldı!

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf'ün 1,0 litrelik TSI motorla gelen ve Impression donanım paketine sahip olan baz modeli, Temmuz 2022'de 624.600 TL'den satışa sunulmuştu. Fiyat listesini güncelleyen Volkswagen Türkiye, böylelikle indirim haberini de duyurmuş oldu. Aracı bugün satın almak isterseniz, 599.900 TL'yi gözden çıkarmanız gerekiyor. Yani Volkswagen Golf'e 24.700 TL indirim yapılmış durumda.

Golf'ün başlangıç modeline indirim yapılmış olsa da diğer donanım ve motor seçeneklerinde böyle bir durum yok. Tüm versiyonlar en az 6.000 TL civarında zamlanmış durumda.

Volkswagen Golf Temmuz-Ağustos 2022 fiyatları

Golf fiat listesi

Türkiye'de en çok satan otomobiller için:

Türkiye'deki en popüler otomobillerin Ağustos 2022 fiyatları için:

32
6
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
32
6
2
0
0