Assassin’s Creed Mobil Oyununun Videosu Sızdırıldı (PC Oyunlarını Aratmayacak)

42
6
5
4
3
Assassin’s Creed serisinin bir sonraki oyunu olacak Assassin’s Creed Jade’in oynanış videosu sızdırıldı. Video, mobil oyunun PC'deki Assassin’s Creed oyunlarını aratmayacağını gösterdi.

Bir Ubisoft oyunu daha çıkmadan sızdırıldı. Daha önce de bu konularda sıkıntılar yaşayan firma, bu kez de yeni AAA oyunu Assassin’s Creed Jade’in oynanış videosunun sızmasına engel olamadı.

Ubisoft geçtiğimiz eylül ayında serinin yeni oyunu olan Assassin’s Creed Jade’i duyurmuştu. Tamamen açık dünyaya sahip olacak bu yapımın mobil cihazlara yönelik olacağı ifade edilmişti. Oyun açıklanan bilgilere göre Çin’de geçiyordu. 

Sızıntı görüntüleri Reddit’te ortaya çıktı

assassin's creed

Yeni ortaya çıkan görüntülerde daha henüz düzenlemeleri bitmemiş olan oyunda, karakteri gezerken ve dövüşürken görüyoruz. Ayrıca oyunun kullanıcı arayüzünü, ilk haliyle de olsa görüyoruz. Karakter oyunda ayrıca Çin Seddi’nde gezerken de görülebiliyor. Test görüntülerinde karşımıza çıkan karakter 40. seviyeye ulaşmış gözüküyor. Bu da karakterin oyunda epey ilerlemiş olduğuna işaret ediyor.  

Görüntüleri paylaşan kişi, yaptığı açıklamada sadece görüntüleri paylaştığını ve sızıntılardan kendisinin sorumlu olmadığını ifade ediyor. İddialara göre bu görüntüler ilk olarak Facebook’ta ortaya çıktı. Öte yandan bu görüntülerin çok uzun süre internette kalması pek de olası değil. Ubisoft illa ki bu görüntüleri kaldırtacaktır. 

Assassin’s Creed Jade, çıktığında farklı bir isimle anılacak olabilir. Oyunda milattan önce 215 yılında Çin’e gideceğiz. Oluşturduğumuz karakterle 2137 yıl öncesinin Çin’ini keşfetme fırsatı bulacağız. 

Oyunun duyurulduğu dönemde yapımcısı Marc-Alexis Cote, “Çin Seddi’nde parkur yapmak, kalabalık şehirlere sızmak, yoğun dövüşlere girmek ve Antik Çin’in sırlarını, enginliklerini keşfetmek gibi şeyleri gerçekleştirme şansı bulabileceksiniz.” ifadelerini kullanmıştı.

Telif hakkı ihlali olmaması adına oyunun videosunu haberimizde paylaşmıyoruz. Oyun içi görüntülerin yer aldığı videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Kaynak : https://www.gamesradar.com/assassins-creed-jade-leaks-online/
42
6
5
4
3
Emoji İle Tepki Ver
42
6
5
4
3