Cadillac’ın Yeni V-Serisi Prototipleri Ortaya Çıktı

7
1
1
1
0
Cadillac, 2019 Detroit Grand Prix katılımcılarını şaşırttı. Mavi bir kamuflaj giyen CT4 tabanlı bir araç, kırmızı kamuflaj giyen CT5 tabanlı bir araca katılarak piste çıktı.

Cadillac, Detroit Grand Prix’in öncesinde tanıttığı CT4-V ve CT5-V'den sonra yeni prototipleri de ortaya çıktı. Yeni iki modeli tanıttıktan hemen sonraki günlerde piste çıkan kırmızı ve mavi kamuflajlı iki canavarın güçlerinin nereden geldiği bilinmiyor ancak daha yeni tanıtılan CT4-V ve CT5-V'den daha fazla güç üreteceği düşünülüyor.  

Hafta başında tanıtılan CT4-V, 320 beygir güç üretiyordu. CT5-V ise biraz daha performanslı bir giriş yaparak 355 beygir güç üreten bir motora sahip olarak ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni iki prototipte ise Cadillac’ın kendi araçlarına özel olarak sunduğu Blackwing V8 çift turboya sahip motorunu kullanması pek şaşırtıcı olacak gibi durmuyor. 

Cadillac ise konuyla ilgili sessizliğini korurken yalnızca “Cadillac V-Serisi'nin bir sonraki adımını temsil ediyorlar.” diyerek kısa bir açıklamada bulundu. Yani şimdilik yeni detaylar için beklememiz gerekecek. 

Kaynak : https://www.autoblog.com/2019/06/01/cadillac-ct4-ct5-v-series-prototypes-teased/
7
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
1
0