• Anasayfa
  • Oyun
  • E3 2019 Etkinliklerinde Bethesda Softworks Tanıtımları

E3 2019 Etkinliklerinde Bethesda Softworks'ün Yaptığı Tüm Tanıtımlar (Video)

8
2
0
0
0
E3 2019 etkinlikleri kapsamında Bethesda Softworks, oyunseverlerin beklediği tüm yeni oyunlar ve modlar için tanıtım videoları hazırladı. YouTube üzerinden paylaşılan o videoları sizler için derledik.

E3 2019 etkinliklerinin başlamasıyla birlikte oyun şirketleri önümüzdeki dönem çıkaracakları oyunları ve oyunlara getirecekleri yenilikleri duyurmaya başladılar. Etkinliklere dahil olan Bethesda Softworks da kendi yeni oyun ve modlarını duyurmaya başladı. Hızlı bir çıkış yapan Bethesda Softworks, tanıtımların yapılmasıyla birlikte duyurduğu yeniliklerin tanıtım videolarını da oyunseverlerle paylaştı. Gelin hep birlikte YouTube üzerinden paylaşılan o tanıtım videolarına yakından bakalım.

  • Not: Aşağıda bulunan tanıtım videolarının neredeyse tamamı hassas görüntüler içermektedir. Bu yüzden YouTube videoları izlemeden önce kullanıcılardan onay istemektedir. Bunu yapmak için YouTube'a Google hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir.

Ghostwire: Tokyo

Bethasda, oyunseverleri yeni bir oyunla buluşturmaya hazırlanıyor. Oyunun çıkış tarihi ve hangi platformlara geleceği bilinmiyor ancak tanıtım videosu oyunla ilgili heyecanın artmasını sağlıyor. İşte Ghostwire: Tokyo'nun tanıtım videosu;

Commender Keen

1990 yılında ilk kez piyasaya sürülen Commender Keen, önümüzdeki dönemde tamamen yenilenerek oyuncularla buluşacak. Oyunun ne zaman çıkacağı bilinmese de şirket şimdiden oyun için özel kostümleri takipçilerine sunmuş durumda. Eğer sizde oyunun gelişim ekibine dahil olarak duyurulardan haberdar olmak isterseniz ve tanıtım için sunulan özel kostümlere sahip olmak isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanarak oyunun ilgili internet adresine ulaşabilirsiniz.

Deathloop

Bethesda Softworks'un bir yeni oyunu da Deathloop. Yine çıkış tarihi verilmeyen oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Deathloop'un konusuna gelecek olursak; kısaca öldürmek desek yeridir. Dilerseniz bir süikastçiyi canlandıracağımız bu oyunun tanıtım videosuna geçelim;

DOOM Eternal

Şirketin duyurduğu oyunlardan bir tanesi de DOOM Eternal. Ancak bu oyun ilk kez E3 2019 etkinliklerinde duyurulmadı. Oyun daha önceden de biliniyordu. Kasım ayında piyasaya sürülmesi beklenen DOOM efsanesinin son üyesi şu an için Valve'ın oyun platformu Steam üzerinde ön sipariş verilebiliyor. 349 TL fiyat etiketine sahip olan DOOM Eternal'ı ön sipariş vermek isterseniz burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

DOOM Eternal ile ilgili olarak paylaşılan tek tanıtım videosu, oyunun hikayesine ait değil. Multiplayer seçeneğinin de olacağı oyun, son yılların çok popüler oyun tarzlarından bir tanesi olan hayatta kalma modunu da içerecek. İşte o modla ilgili tanıtım videosu;

Wolfenstein: Youngblood

Şirketin 2019 yılında piyasaya sürmeyi planladığı oyunlardan bir tanesi de Wolfenstein: Youngblood oldu. Oyunun çıkış tarihi henüz net değil ancak Steam üzerinden ön sipariş verilebiliyor. Burada bulunan bağlantıyı kullanarak 179 TL karşılığında Wolfenstein: Youngblood ön siparişinizi verebilirsiniz.

Fallout 76: Wastelanders

Fallout serisinin son üyesi de Bethesda Softworks tarafından geliştirilmeye devam ediyor. İlgili haberimizde bahsettiğimiz oyunun hayatta kalma moduna ek olarak, sonbahar aylarında oyuna büyük bir güncelleştirme gelecek. Getirilecek olan bu güncelleştirme ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. 

Kaynak : https://www.polygon.com/e3/2019/6/9/18659145/bethesda-e3-2019-game-trailers-roundup-doom-eternal-fallout-76-wolfenstein
8
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
2
0
0
0