FIFA 23'ten Heyecanı Tavan Yaptıran Yeni Video Geldi: Daha Gerçekçi Bir Maç Günü Deneyimine Hazır Olun!

17
10
2
1
0
FIFA 23'ten Heyecanı Tavan Yaptıran Yeni Video Geldi: Daha Gerçekçi Bir Maç Günü Deneyimine Hazır Olun!
EA Sports, yakın zamanda çıkış yapacak FIFA 23'ün maç günü deneyimi ile ilgili yepyeni bir video paylaştı. Video, oyuncuların daha gerçekçi bir deneyim yaşayacağını ortaya koyarken yapılan birçok değişikliğe yer verdi.

Futbol oyunları dendiğinde akla gelen ilk oyunun FIFA olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan bu yapımın en yenisi FIFA 23 de heyecanla bekleniyordu. FIFA ismini son kez taşıyacak olan oyun, 30 Eylül günü oyunseverler ile buluşacak.

Geçtiğimiz haftalarda Türkiye fiyatı açıklanan ve ilk oynanış videosu paylaşılan yapımdan şimdi de yepyeni bir video geldi. EA Sports’un resmi hesabından ‘Matchday Experience’ tanıtımı olarak paylaşılan video, oyunda bizi neler beklediği hakkında birçok detaya yer vererek heyecanı tavan yaptırdı.

Daha gerçekçi bir maç günü deneyimine hazır olun

Oyuncuların yaşayacağı maç günü deneyimi ile ilgili bilgilere yer veren video, FIFA 23’te hiper gerçekçi saha zeminlerinden geliştirilmiş stadyum atmosferine kadar birçok şeyle karşılaşacağımızı ortaya koydu. Geliştiricilere göre yapım, her bir oyuncunun kendini gerçek bir futbol maçını izliyor ve oynuyormuş gibi hissetmesini sağlayacak.

Video, oyunda sahalarda önemli değişikliklere gidildiğini; daha gerçekçi bir zemin ve kale fileleri ile karşılaşacağımızı gösteriyor. Bunun yanı sıra HyperMotion 2 ile birlikte daha gerçekçi gölgelerin de yeni FIFA’da yer alacağı görülüyor. Ayrıca, taraftarlar ve stadyum atmosferi gibi maç öncesi görüntülerinin yer alacağı yapım, oyunculara deneyimini daha da iyileştirmeyi planlıyor.

Ek olarak taraftarlarda da önemli değişikliklere gidildiği görülüyor. Böylece daha çeşitli bir kalabalığın oyunda yer alacağı belirtiliyor. Yeni kamera açıları, gol sonrası kutlamaları ve ses efektleri gibi birçok diğer değişikliğin de oyunda yer alacağı videodan görülebiliyor.

Kısacası birçok yenilikle gelecek FIFA 23’ün yeni videosunun oyunseverlerin heyecanını iyice arttırdığını söyleyebiliriz. Yapım, 30 Eylül 2022 günü PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, PC ve Stadia oyuncularıyla buluşacak.

17
10
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
17
10
2
1
0