• Anasayfa
  • Mobil
  • Google, Kullanıcıları Etkileyen Bir Hata ile Karşı Karşıya

Google’ın Arama Sonuçlarındaki Milyonlarca Android Kullanıcısını Etkileyen Hata

11
5
3
1
0
20 Temmuz'dan beri bazı Android kullanıcıları, Google'ın arama sonuçlarının tam olarak görüntülenemediğini bildiriyorlar. Konuyla ilgili açıklama yapan Google, sorunun farkında olduklarını ve en kısa sürede düzeltileceğini duyurdu.

Google, Android işletim sistemiyle ilgili olarak son birkaç gündür bazı problemler yaşıyor. Bazı Android kullanıcıları, hem Google uygulamasında hem de Chrome'da arama sonuçlarının devamının görülemediğini belirtiyorlar. Kullanıcılara göre bir arama yapıldıktan sonra birkaç sonuç görüntüleniyor ve sayfanın devamı boş bir şekilde kalıyor.

Kullanıcıların, yaşadıkları bu sorunu Twitter üzerinden bildirmesiyle birlikte Google, konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Google tarafından yapılan açıklamalarda böyle bir sorunun yaşandığı doğrulandı.

Google'ın arama sonuçlarındaki hata işte böyle görünüyor:

google

Kullanıcılara göre bu sorun 20 Temmuz'da başladı ve hala devam ediyor. Üstelik bu hata, bazı telefon modelleri için değil ve neredeyse her telefonda bu sorun yaşanıyor. Samsung Galaxy S10'dan Google'ın Pixel telefonlarına kadar pek çok modelde sorun yaşanıyor.

Google'da yaşanan bu sorun ilginç bir şekilde, DownDetector ve Google'ın kendi durum sayfasında görünmüyor.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Google, bazı Android kullanıcılarının bu sorunu yaşadıklarının farkında olduklarını ve bu hatayı düzeltmek için ellerinden geleni yaptıklarını açıkladı. Sorunun ne zaman düzeltileceği ise bilinmiyor.

Kaynak : https://thenextweb.com/apps/2019/07/24/google-search-results-broken-android/
11
5
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
5
3
1
0