John Wick 5 İçin Çalışmaların Başladığı Duyuruldu: İşte İlk Bilgiler

15
2
1
0
0
Lionsgate patronu Joe Drake, John Wick 5 için çalışmalara başlandığını duyurdu. Filmin ne zaman yayınlanacağı, kimlerin rol alacağı ve ne anlatacağı bilinmiyor.

Dünyanın en popüler aksiyon filmi serilerinden John Wick'in hayranlarını sevindirecek bir gelişme yaşandı. 2014'te vizyona giren ilk filmden beri serinin yapımını üstlenen Lionsgate, beşinci filmin yolda olduğunu duyurdu. Şirketin üst düzey yöneticilerinden Joe Drake tarafından yapılan açıklamada, John Wick 5 için çalışmalara başlandığı, ancak henüz erken aşamada olduğu ifade edildi.

Joe Drake'in yaptığı tek açıklama John Wick 5 ile ilgili değildi. John Wick evreninde geçen The Continental ile Ballerina için de çalışmaların devam ettiğini belirten Drake, John Wick evreninin organik olarak büyüyeceğini söyledi. Yani seyirciler, aynı evrenin parçası olsa da birbirlerinden bağımsız yapımlarla karşılaşmayacaklar. 

Peki John Wick 5 neler sunacak?

John Wick

Joe Drake, John Wick 5 ile ilgili yaptığı açıklamalarda oyuncu kadrosu, çıkış tarihi veya konusu ile ilgili açıklamalarda bulunmadı. Öte yandan; haber sevindirici olsa da John Wick 5'in yakın bir gelecekte ortaya çıkma olasılığı çok düşük. Zira serinin diğer filmleri arasında en az 2, en fazla 4 yıllık zaman aralıkları var. John Wick 5 ile ilgili bir şeylerin netleşmesi için en azından bir yıl beklememiz gerekebilir.

Şunu da belirtmekte fayda var; serinin geçtiğimiz aylarda vizyona giren en yeni filmi John Wick: Chapter 4, 400 milyon doların üzerinde hasılat yakalamayı başardı. Bu da John Wick: Chapter 4'ü serinin en başarılı filmi haline getirdi. Serinin toplam kazancı ise 1 milyar dolar sınırını aştı. 

Kaynak : https://comicbook.com/movies/news/john-wick-5-lionsgate-boss-confirms-development/
15
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
2
1
0
0