LG'nin Uygun Fiyatlı Telefonu W10'un Yeni Görüntüsü Ortaya Çıktı

10
3
2
1
1
Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, Hindistan'da uygun fiyatlı yeni bir akıllı telefon modeli duyurmaya hazırlanıyor. LG W10 olarak isimlendirilen bu akıllı telefonun görüntüleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Akıllı telefon üreticileri arasındaki rekabet hız kesmeden devam ediyor. Şirketler sayısız telefon modeli çıkarıyorlar ve akıllı telefon sektörünü yakından takip etmek isteyen potansiyel müşteriler bu hıza yetişemiyorlar. Yeni bir telefon modeli haberi de LG'den geldi. LG'nin, önümüzdeki günlerde Hindistan'da duyuracağı yeni uygun fiyatlı akıllı telefon modeli LG W10, bir kez daha görüntülendi. İşte LG W10;

LG'nin yeni W10 modelinin bugüne kadar ortaya çıkan teknik özelliklerine yakından  bakacak olursak; her şeyden önce LG, W serisi olarak bu telefonları piyasaya sürecek ve bu modelin sınıfının en düşük üyesinin olacağını söylemek mümkün görünüyor. Çift arka kemaraya sahip olan LG W10, 8 çekirdekli ve 2.0 GHz hızında MediaTek Helio 12nm işlemciye sahip olacak. Bununla birlikte W10, 4.000 mAh batarya kapasitesine sahip olacak ve LG'nin Boombox hoparlör teknolojisini bünyesinde barındıracak. 

Teknik detayları şimdilik fazlasıyla sınırlı olan LG W10'un fiyatı ise 140 dolar (yaklaşık 820 TL) olacağı belirtildi. Bu fiyatlandırma elbette Hindistan için belirlenmiş olduğundan, LG W10'un diğer ülke ve özellikle de Türkiye fiyatının ne olacağı bilinmiyor. LG'nin bu uygun fiyatlı akıllı telefonunun tüm detaylarını ve net fiyatını öğrenebilmemiz için, şirketin Hindistan'da yapacağı etkinlikleri beklememiz gerekiyor.

Kaynak : https://www.91mobiles.com/hub/lg-w10-design-leak-live-image-price-under-15000/
10
3
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
10
3
2
1
1