OPPO, 10 Dakika Şarjla 8 Saat Kullanılan Kablosuz Kulaklık Enco Air'ı Duyurdu

21
6
5
0
0
OPPO, Bluetooth 5.2 ile en yeni kablosuz bağlantı teknolojisini destekleyen, hızlı şarj desteği ile 10 dakika şarjla 8 saat kullanım sunan kablosuz kulaklığı OPPO Enco Air'ı duyurdu.

OPPO, yeni orta segment akıllı telefonu K9 5G ile birlikte yeni kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air'i de duyurdu. Titanyum kaplı diyaframa sahip 12mm'lik sürücüsüyle iyi bir ses deneyimi vadeden Enco Air, yalnızca 3,75 gram ağırlığa sahip yarı kulakiçi tasarımıyla kulağınızda bir kulaklık olduğunu dahi unutmanızı sağlıyor.

Tek şarj ile 4 saat kullanım ömrüne sahip olan OPPO Enco Air, taşıma kutusunun bataryasıyla birlikte kullanım süresini 24 saate kadar çıkarıyor. Dahası, USB Type-C girişli hızlı şarj desteği sayesinde Enco Air'i yalnızca 10 dakika şarj ederek müzik keyfini 8 saat uzatabiliyorsunuz.

OPPO Enco Air

Hem Android hem de iOS cihazlarla kullanılabilen OPPO Enco Air, yeni nesil kablosuz bağlantı teknolojisi Bluetooth 5.2'yi destekliyor. Ses seviyesini ayarlamak, çağrıları yanıtlamak ya da medyayı kontrol etmek için dokunmatik kontrole sahip olan kablosuz kulaklık, görüşme sırasında çevre gürültüsünü bastırmak için çift mikrofona sahip.

IPX4 sertifikası ile suya ve toza karşı dayanıklılık sunan, 47 ms gecikme süresiyle oyun deneyimini baltalamayan Siyah ve beyaz renklere sahip kablosuz kulaklık modeli OPPO Enco Air'ın, Türkiye'de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 649 TL.

Kaynak : https://www.fonearena.com/blog/339316/oppo-enco-air-price-features.html
21
6
5
0
0
Emoji İle Tepki Ver
21
6
5
0
0