• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları - Ağustos 2022

PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı: Toplam 2328 TL'lik Oyunlar Bedavaya Dağıtılacak!

77
9
5
3
3
PlayStation Plus Ağustos Ayı Ücretsiz Oyunları Açıklandı: Toplam 2328 TL'lik Oyunlar Bedavaya Dağıtılacak!
PlayStation Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak Ağustos ayı oyunları açıklandı. PlayStation Plus aboneleri, bu ay toplam fiyatı 2328 TL olan 12 oyuna ücretsiz olarak erişebilecekler.

Japonya teknoloji devi Sony'nin PlayStation platformu için hizmete sunduğu ücretli abonelik sistemi PlayStation Plus Ağustos 2022 ücretsiz oyunları açıklandı. Bu ayın oyunları ile ilgili söylentiler de sona ermiş oldu. 

Ağustos ayında PlayStation Plus abonelerine sunulacak oyunlara baktığımızda, bu oyunların bir kısmının PlayStation 5'te de desteklendiğini görüyoruz. Toplamda ise bu ay ücretsiz olan oyunların sayısı 12. Oyunların toplam fiyatı ise 2328 TL.

İşte Ağustos 2022'de ücretsiz hale gelecek oyunlar:

Bugsnax

Yarı çerez yarı böcek olan Bugsnaxlerin yaşadığı Snaktooth Adası bizi bekliyor. Bu adaya bir arkadaşımızın peşinden gidiyoruz ancak kendisini bulamıyoruz. Biz de hem arkadaşımızı bulmak hem de adanın sırrını çözmek için kolları sınıyoruz.

Dead by Daylight

Bire karşı dört oynanan bu oyunda çeşitli korkunç durumlardan ya işbirliği yaparak kaçıyoruz, ya da o bölümdeki korkunç şey neyse o olup kimsenin hayatta kalmaması için çalışıyoruz. 

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Yanımıza üç arkadaşımızı alıp bir açık dünyada gerçek anlamda hayatta kalmak için savaştığımız oyun oldukça popüler bir FPS. 

Yakuza 0

Seksenler, Japonya, Yakuza adı verilen mafyanın bir üyesi olarak ikili bir hayat yaşamak zorunda kalıyoruz ve sonsuz tane jenerik kötüyü pataklıyoruz. Aksiyon ve eğlence arayanlar için harika bir oyun.

Yakuza Kiwami

PlayStation 2 için çıkan ilk Yakuza oyununun modern uyarlaması olan bu yapımda ana karakterimiz Kazuma Kiryu'nun Japonya sokaklarına geri dönüşüne şahitlik ediyoruz. 

Yakuza Kiwami 2

Orijinal oyunun üstüne koyan bu remake ile birlikte, Goro Majima olarak da oynayabiliyoruz. Böylece ilk oyun öncesinde olanları da ilk elden deneyimleme şansına kavuşuyoruz.

Everspace

Üç farklı uzay gemisinden birini alıp uzayda maceraya atıldığımız, envai çeşit gemiyi ve yaratığı vurduğumuz, karakterler açısından zengin bu uzay macerası da bu ay ücretsiz. Everspace tek oyunculu bir oyun, öyle ekip kurmak ya da birbirimiz avlamaya çalışmak mümkün değil.

Metro Exodus

Moskova metrosunun harabelerinden kaçıp hayatta kalmaya çalıştığımız, kıyamet sonrası Rusya'sında bütün becerilerimizi kullandığımız bu hayatta kalma ve keskin nişancı oyunu büyük beğeni kazanmıştı.

MONOPOLY Madness

Bu defa oyunda arazileri satın almak yerine şehrin sokaklarında gezip malzeme topluyoruz. 4 farklı haritada oynayabildiğimiz oyunda amacımız Bay MONOPOLY tatildeyken yerine bakmaya hak kazanmak.

MONOPOLY Plus

Bu oyunda normal MONOPOLY'den farklı olarak ortada yer alan şehir, bizim hareketlerimize göre değişiyor. Ayrıca oyunu farklı kurallarla da oynamak mümkün oluyor. Emlak satın almaca, ev otel yapmaca, arkadaşlarla bozuşmaca kısmı aynı.

Trials of Mana

Zamanında Seiken Densetsu 3 adıyla çıkan oyunun bu yenilenmiş versiyonunda farklı kaderlere sahip ancak yolculukları kesişen karakterlerimizle, dünyayı yok olmaktan kurtarıyoruz. 

UNO

Meşhur kart oyunu UNO da playlink ile oynanabiliyor. Böylece arkadaşlarınızla bir araya geldiğinizde hep beraber keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyorsunuz.

PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz hale getirileceği söylenen bu oyunları nasıl buldunuz? PlayStation sahiplerinin bu oyunlara sahip olmak için PlayStation Plus abonesi olmalarına gerçekten gerek var mı?

Kaynak : https://blog.playstation.com/2022/06/01/playstation-plus-monthly-games-for-june-god-of-war-naruto-to-boruto-shinobi-striker-nickelodeon-all-star-brawl/
77
9
5
3
3
Emoji İle Tepki Ver
77
9
5
3
3