• Anasayfa
  • Yaşam
  • Samsung Dikey Televizyon The Sero - Fiyatı ve Özellikleri

Samsung'un Çığır Açacak 'Dikey' Televizyonu: Karşınızda The Sero

101
60
33
25
11
Samsung, 43 inç boyutlu yeni televizyonu The Sero'yu duyurdu. Samsung, televizyonu gençlerin telefon ekranlarını yansıtabilmesi için dikey olarak tasarladı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni bir televizyon modeli ile karşımızda. Aslında bugüne kadar alışveriş merkezleri gibi yerlerde görmeye alışık olduğumuz dikey ekranları televizyon haline getiren Samsung, tasarladığı bu televizyon modelinden bir hayli memnun. Samsung'a göre dikey ekranlı televizyonlar, çok uzun yıllardan beri istenilen bir modeldi.

Televizyon 43 inç boyuta sahip ve istenildiği zaman dikey yapılabiliyor. Zarif bir tasarımı olan televizyonun daha çok gençlere hitap edileceği söyleniyor. Gençler telefonlarının ekranlarını bu televizyonlara diledikleri gibi aktarabilecekler. The Sero sadece televizyon olarak kullanılmıyor, istenilirse resim çerçevesi ve müzik standı olarak da kullanılabiliyor. Müzik sistemi içinde 4.1 kanal 60 W gücünde hoparlör sistemi bulunuyor.

Bugün Güney Kore'nin başkenti Seul'de bir mağaza açan Samsung, televizyonu ilk olarak burada duyurdu ve resmi satış tarihini de verdi. Mayıs ayının sonlarında satışa çıkacak olan Samsung The Sero'nun fiyatı ise 1.600 dolar (yaklaşık 9.500 TL) olacak. Samsung'un The Sero'yu dış pazara sürüp sürmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Kaynak : https://www.theverge.com/2019/4/29/18522287/samsung-sero-vertical-tv-price-release-date-millennials
101
60
33
25
11
Emoji İle Tepki Ver
101
60
33
25
11