The Walking Dead: World Beyond’ın Fragmanı ve Vizyon Tarihi Yayınlandı

16
15
5
3
2
The Walking Dead: World Beyond’ın Fragmanı ve Vizyon Tarihi Yayınlandı
Ünlü seriyi gençlerle yeniden canlandırmaya karar veren AMC, yeni dizisi The Walking Dead: World Beyond’ın beklenen fragmanını yayınladı. Dizinin ilk bölümü 4 Ekim 2020’de izleyicilerle buluşacak.

Zombi salgınıyla ilgili film ve dizileri sevenlerin yakından takip ettiği The Walking Dead ve Fear the Walking Dead’in ne zaman geri döneceğini artık biliyoruz. Orijinal dizinin 10. sezonunun sezon finaliyle karşımıza çıkacak evrende merak edilen The Walking Dead: World Beyond’dan da bir fragman geldi. Normalde bu yılın başlarında yayınlanması beklenen, ancak pandemi nedeniyle ertelenen dizi, Comic-Con Home panelinde karşımıza çıktı. 

Dizinin hayranları tarafından büyük bir merakla beklenen The Walking Dead: World Beyond, 4 Ekim 2020’de AMC kanalında yayınlanacak. Yayınlanacak bu bölümün hemen ardından The Walking Dead’in 10. sezon finali yayınlanacakken ayrıca dizi için üretilen Talking Dead programı, her iki dizi için de yayına girecek. 

The Walking Dead: World Beyond fragmanı:

The Walking Dead’in yeni dizi serisi olacak World Beyond’ın yayınlanan fragmanında zombilerin istila ettiği dünyada büyüyen bir grup gencin, ilk kez güvenli bölgenin dışına çıktığını görüyoruz. Yaşayan ya da ölü olan pek çok düşmanla karşılaşacak bu grup, dizinin yeniden korkunç ve aksiyonu yüksek bir tona yükselmesini sağlayacak. Tamamen yeni bir kadroyla karşımıza çıkacak dizi, 4 Ekim 2020’de sevenleriyle buluşacak. Peki sizler The Walking Dead: World Beyond’tan ne gibi şeyler bekliyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.gamespot.com/articles/comiccon-the-walking-dead-world-beyond-gets-new-se/1100-6480161/?ftag=CAD-01-10abi2f
16
15
5
3
2
Emoji İle Tepki Ver
16
15
5
3
2