Twitter Blue Abonesi Olmayanlara Mesajlaşma Sınırı Geliyor (Tüm Uygulamayı Paralı Yapın Olsun Bitsin)

20
4
2
0
0
Twitter'ın Twitter Blue abonesi olmayan kullanıcılara mesajlaşma kısıtlaması yapacağı ortaya çıktı. Abone olmayan kullanıcılar, günlük limiti doldurduğu zaman ertesi güne kadar mesaj atamayacak.

Dünyanın en popüler mikroblog platformu Twitter'ın yeni bir özellik üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Bağımsız geliştirici Alessandro Paluzzi tarafından ortaya çıkarılan bu yeni özellik, bazı kullanıcıları Twitter Blue satın almak zorunda bırakacak gibi görünüyor. Elon Musk'ın, Twitter'ı ücretsiz kullandırmamak için elinden gelen her şeyi yaptığını söylesek yeridir...

Edinilen bilgilere göre geliştirici ekip, Twitter'ın doğrudan mesaj özelliğine kısıtlama getirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Evet yanlış duymadınız; Twitter Blue abonesi olmayan kullanıcılar, Twitter üzerinden diledikleri gibi mesajlaşamayacaklar. Platform, gönderdiğiniz mesajları bir sayaca bağlayacak ve koyulan limiti aştığınız zaman, o gün bir daha mesaj gönderemeyeceksiniz. Bu yeni özelliğin tartışma konusu olacağı şimdiden belli.

Kullanıcılara bilgilendirme yapılacak!

Twitter DM kısıtlama

Paylaşılan ekran görüntüsü, belirli sayıda mesaj atan kullanıcının mesajlaşmaya devam etmek istemesi durumunda bir bilgilendirme mesajı alacağını gözler önüne seriyor. Bu bilgilendirme mesajında, günlük mesajlaşma sınırına ulaşıldığı ve ertesi güne kadar bir daha mesaj atılamayacağı beyan ediliyor. Bu limiti kaldırmak isteyen kullanıcı, Twitter Blue abonesi olmak zorunda kalacak.

Twitter'ın üzerinde çalıştığı yeni özelliğin ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Öte yandan; Alessandro Paluzzi'ye göre Twitter, şu an için günlük 500 mesaj sınırı koymuş durumda. Bağımsız geliştirici, özellik kullanılabilir olduğunda bu sınırın düşürüleceğini düşünüyor. Twitter'dan resmi bir açıklama geldiğinde veya özellik kullanılabilir olduğunda, daha fazla bilgi sahibi olma imkanı yakalayacağız.

Twitter Blue Türkiye fiyatları için:

20
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
20
4
2
0
0