iPhone 14'ün Tanıtılmasına Dakikalar Kaldı: Etkinlik Canlı Nasıl İzlenir?

7
2
1
0
0
Apple'ın iPhone 14, Apple Watch akıllı saatleri ve AirPods gibi cihazlarını tanıtacağı etkinliğine sadece dakikalar kaldı. Peki etkinlik nasıl canlı izlenir?

Teknoloji dünyasında yılın en çok beklenen günlerinden biri geldi çattı. Teknoloji devi Apple, yeni iPhone 14 serisiyle birlikte yeni Apple Watch akıllı saatlerini, AirPods kulaklıklarını ve bu cihazlarla gelecek yeni teknolojilerini az sonra gerçekleştireceği Apple Event etkinliğinde dünyaya gösterecek.

Peki Apple’ın etkinliği nasıl izlenir? Bu içeriğimizde, Apple’ın sektöre yol göstereceği cihazlarını ilk kez canlı canlı görebilmeniz için bu soruya cevap veriyoruz. Gelin, Apple Event’in nasıl izlenebileceğine ve etkinlik hakkındaki diğer tüm detaylara yakından bakalım.

iPhone 14 serisinin tanıtılacağı Apple Event nasıl izlenir? Etkinlik saat kaçta?

apple event

iPhone 14 serisinin ve daha pek çok yeni Apple cihazın tanıtılacağı Apple Event etkinliği, bu akşam TSİ 20.00’de başlayacak. Etkinliği takip etmek isterseniz, Apple’ın kendi internet sitesindeki canlı yayın sayfasına ulaşabilir, yada aşağıdaki bağlantıdan Apple’ın resmi YouTube canlı yayınına ulaşabilirsiniz:

Apple Event etkinliğinde tanıtılacak ürünler ve tüm bildiklerimiz:

Yepyeni iPhone 14 ve iPhone 14 Plus:

Amiral gemisi modeller iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max:

Apple AirPods 2 kulaklıklar:

Yeni Watch Series 8 akıllı saat:

Standart iPhone modelinden daha pahalı olacak yepyeni akıllı saat:

iPhone 14 fiyat tahminimiz:

7
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
7
2
1
0
0