Hadi Yine İyiyiz: Battlefield 1, Tamamen Ücretsiz Oldu (Battlefield V Sürprizi İçerir)

142
60
6
5
4
Geçtiğimiz günlerde duyduğumuz iddialar doğru çıktı ve Battlefield 1, Amazon Prime üyelerine özel tamamen ücretsiz hale geldi. Bununla birlikte 2 Ağustos’ta Battlefield V’in de ücretsiz olacağı açıklandı.

EA ve DICE tarafından geliştirilen Battlefield serisi, bugüne kadar milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Düzenli olarak yeni bir oyunla karşımıza çıkan seri, son olarak Battlefield 1 ve Battlefield V ile oyunculara sunuldu. Her iki oyun da diğer Battlefield oyunlarında olduğu gibi tek oyunculu kısımda zayıf kalsa da çok oyunculu tarafta serinin zevkini yaşatmayı başardı.

Geçtiğimiz günlerdeyse oyun dünyasını heyecanlandıran bir haberle karşılaşmıştık. Twitter’da Battlefield sızıntılarıyla ünlü olan Tom Henderson, yaptığı paylaşımda Battlefield 1’in bu hafta ücretsiz olacağını söylemişti. Tom Henderson’a tüm takdirlerimizi sunmamız gerekiyor, çünkü kendisinin bu sızıntısı doğru çıktı; hatta üstüne yeni bir sürpriz daha geldi.

Battlefield 1 ücretsiz oldu:

battlefield 1

2016 tarihinde yayınlanan Battlefield 1, Amazon Prime Gaming üyelerine özel tamamen ücretsiz oldu. Amazon Prime Gaming üyeleri, Battlefield 1’i oynamak için kendilerine sunulan kodu Origin üzerinden kullanarak oyunu kütüphanelerine ekleyebilirler.

Battlefield 1 ücretsiz olarak nasıl alınır?

  • Bu bağlantıya tıklayarak Amazon Prime Gaming’in Battlefield 1 sayfasına ulaşın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Şimdi talep et’ başlıklı kutucuğa tıklayın.

battlefield 1

  • Kod talep edin’ kutucuğuna tıklayın.
  • Karşınıza çıkan kodu kopyalayın ve bilgisayarınıza yüklü olan Origin uygulamasına girin (Yüklü değilse buradan indirin).

battlefield 1

  • Üstteki menüde Origin > Redeem Product Code seçeneğine basın. 
  • Açılan kutucuğa kopyaladığınız kodu yapıştırın.

Daha da büyük bir sürpriz: Battlefield V de ücretsiz oluyor:

battlefield 5

Yukarıda verdiğimiz Battlefield 1 sayfasında aşağıya indiğiniz takdirde muhteşem bir sürprizle daha karşılaşacaksınız. Battlefield V, 2 Ağustos tarihinde Amazon Prime kullanıcılarına özel ücretsiz olacak.

142
60
6
5
4
Emoji İle Tepki Ver
142
60
6
5
4