• Anasayfa
  • Oyun
  • Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası, 19 Eylül'de Başlıyor

Excalibur Arena'nın PUBG Lite Turnuvası, Bu Hafta Sonu Başlıyor

13
3
1
1
1
Casper'ın oyuncu donanımlar için kurduğu "Excalibur" tarafından desteklenen "Excalibur Arena", bu hafta sonu ilk turnuvasını gerçekleştiriyor. "PUBG Lite Solo Turnuvası" olarak isimlendirilen etkinlik, dört hafta sonu boyunca devam edecek. Turnuvada hem oyuncu hem de seyircilere çok sayıda hediye ve ödül dağıtılacak.

Türkiye'nin önemli teknoloji üreticilerinden bir tanesi olan Casper, amatör ve profesyonel oyuncuları bir araya getirebilmek adına "Excalibur Arena" isimli bir platform kurdu. Casper'ın oyuncu ürünleri oluşturduğu "Excalibur" markası tarafından desteklenen platformda, oyuncular için dikkat çeken etkinlikler düzenlenecek. Bu etkinliklerin ilki ise 19 Eylül'de gerçekleştirilecek "PUBG Lite Turnuvası" olacak.

Excalibur Arena'nın düzenlediği PUBG Lite Turnuvası, toplamda 2400 oyuncuyu içerecek. 18 yaşın üzerindeki tüm oyunseverlerin katılabileceği turnuva, tam dört hafta sonu boyunca devam edecek. Oyuncular, bu süreçte bireysel olarak çıkacakları PUBG Lite karşılaşmalarında en iyi olmaya çalışacaklar. Her haftanın en iyi 25 oyuncusu, final karşılaşmasına yükselme imkanı kazanmış olacak.

Excalibur Arena PUBG Lite Turnuvası

Turnuva, DLive üzerinden gerçekleştirilecek

Exalibur Arena PUBG Lite Solo Turnuvası, son dönemlerde giderek popüler hale gelmeye başlayan canlı yayın platformu DLive üzerinden gerçekleştirilecek. Bu sayede PUBG hayranları, önümüzdeki hafta sonlarında hem cumartesi hem de pazar günleri, PUBG Lite izlemeye doymuş olacaklar. Ayrıca canlı yayınlara katılan oyunseverlere de bazı hediyeler verilecek. Bu hediyeler arasında bir adet Casper VIA G4 akıllı telefon ve tüm seyircilere PUBG Lite'ta kullanabilecekleri kozmetik kodu bulunuyor.

Turnuvanın şampiyonu, Casper Excalibur G770'in sahibi olacak

Excalibur Arena, ilk turnuva için de oldukça cömert davranıyor. Çünkü 2400 oyuncunun katılacağı bu turnuvanın şampiyonu, Excalibur'un dikkat çekici özelliklere sahip olan oyuncu dizüstü bilgisayarı G770'in de sahibi olacak. Ayrıca turnuva kapsamında ilk 10'a girecek diğer oyuncular da toplamda 10 bin TL nakit ödül kazanacaklar. Tüm bunların yanında turnuvaya kayıt yaptıran ilk 1500 kişiye ek olarak, üst tura çıkan ve elenen oyunculara da bazı oyun içi sürpriz hediyeler dağıtılacak.

Excalibur G770

Eğer sizler de Excalibur Arena'nın ilk turnuvasındaki yerinizi almak hem kendinizi göstermek hem de ödüller kazanmak isterseniz, turnuvaya kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz. Turnuvayla ilgili daha detaylı bilgi sahibi olup kayıt yaptırmak için burada, PUBG Lite'ı indirerek alıştırmak yapmaya başlamak içinse burada bulunan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

13
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
13
3
1
1
1