House of the Dragon'ın 2. Sezonundan Yeni Fragman Geldi! [VİDEO]

20
3
1
1
1
HBO, House of the Dragon'ın yeni sezonundan iki yeni fragman paylaştı. Savaşın iki tarafını gösteren fragmanlar, sezonun çıkış tarihini de öğrenmemizi sağladı.

Game of Thrones’un yaklaşık 200 yıl öncesinde geçen ve Westeros’a hükmeden Targaryenlere odaklanan House of the Dragon, geçtiğimiz yıl çıkış yapmış ve büyük beğeni toplamıştı. Yeni sezon da hayranlar tarafından büyük heyecanla bekleniyordu.

HBObugün yeni sezondan iki yepyeni fragmanı bizlerle buluşturmuştu. "Siyah" ve "Yeşil" olarak isimlendirilen fragmanlar, Targaryenler arasındaki iç savaşın taraflarına özel olarak hazırlanmıştı. Siyah, Rhaenyra'yı yeşil ise Alicent'ı temsil ediyordu. Fragmanlardan bizi çok daha kapsamlı ve aksiyonlu bir sezon beklediğini görmüştük. "Duvar" gibi Westeros'un farklı yerlerinin de karşımıza çıkacağı görülmüştü.

HBO şimdi yapım için yeni bir resmî fragman yayımladı. 

House of the Dragon yeni fragmanı:

House of the Dragon 2. sezon "Siyah" fragman

House of the Dragon 2. sezon "Yeşil" fragman

House of the Dagon 2. sezon konusu

House of the Dragon’ın ikinci sezonu, ilk sezondaki olayları devam ettirerek yine Rhaenyra ve Alicent'ı merkezine alacak. Bu sezonda Targaryenler arasındaki iç savaşı resmen başladığını göreceğiz. 

House of the Dragon 2. sezon çıkış tarihi

HBO, fragmanlarla birlikte sezonun çıkış tarihini de resmen açıklamış oldu. Yeni sezon, 16 Haziran 2024 tarihinde bizlerle buluşacak.

House of the Dragon 2. sezon kadrosu

İkinci sezonda Matt Smith, Emma D’arcy, Olivia Cooke, Eve Best, Steve Toussaint, Fabien Frankel, Ewan Mitchell, Rhys Ifans, Harry Collet da dahil birçok ismi tekrar göreceğiz. Aynı zamanda Tom Taylor, Gayle Rankin Alys, Simon Russel Beale, Freddie Fox ve Abubakar Salim de kadroya katılacak. Bu oyuncular, sırasıyla Lord Cregan Stark, Alys Rivers, Ser Simon Strong, Ser Gwayne Hightower ve Alyn Valeryon’a hayat verecek. Daha sayamadığımız birçok yeni ismi göreceğimizi de söyleyelim.

20
3
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
20
3
1
1
1