ICRYPEX’ten, Kripto Para Yatırımcısı Olmayanların Bile On Binlerce Liralık Hediyeler Kazanabileceği Kampanya!

5
5
1
0
0
Yerli kripto para borsası ICRYPEX, 1 Ağustos 2022’ye kadar devam edecek bir kampanya başlattı. Kripto para yatırımcısı olmayanların da dahil olabileceği bu kampanya kapsamında, toplamda 21 kişiye hediye verilecek. İşte kampanyaya katılmak için yapılması gerekenler…

Türkiye’nin en popüler kripto para borsalarından bir tanesi olan ICRYPEX, 18 yaşından büyük herkesin katılabileceği etkileyici bir etkinlik başlattı. Şirket, başlattığı bu etkinlik kapsamında tam 21 kişiye ödül dağıtacak. Gelin hep birlikte, 1 Ağustos 2022’ye kadar devam edecek bu etkinliğin detaylarına bakalım.

ICRYPEX’in başlattığı etkinlik için kripto para yatırımcısı olmak gerekmiyor. Hatta bu etkinliğe katılmak için ICRYPEX’e üye olmanıza bile gerek yok. Ancak puan toplama mantığına dayalı etkinliğin koşullarından bir tanesi de üye olmak. Yani ICRYPEX’e üye olursanız, daha fazla puan toplayabilir ve sıralamanızı yukarı çıkarabilirsiniz.

ICRYPEX’in etkinlik kapsamında dağıtacağı ödüller şöyle

ICRYPEX

Kampanya kapsamında en çok puan toplayan katılımcı, Mondial Scooter 50 NZU’nun sahibi olacak. İkinci ve üçüncü katılımcılarsa Xiaomi Mi Pro 2 elektrikli scooter kazanacak. Ayrıca 3 kişiye iPhone 13, 5 kişiye üçüncü nesil Apple AirPods ve 10 kişiye de Xiaomi Mi Band 7 hediye edilecek. Peki bu etkinlik kapsamında ne yapılacak? Puanlar nasıl toplanacak?

ICRYPEX’in puana dayalı kampanyası, şirkete üye olma, yeni üye kazandırma, YouTube, TikTok, Twitter, Telegram ve Instagram sayfalarını takip etme gibi görevler içeriyor. Yani kampanyaya dahil olmak için yapabileceğiniz şeyler oldukça basit

Eğer siz de yerli kripto para borsası ICRYPEX’in kampanyasına dahil olmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

5
5
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
5
1
0
0