John Wick 4'ün Son Fragmanı Yayınlandı: Yine Aksiyona Doyacaksınız

29
2
1
0
0
John Wick 4'ün Son Fragmanı Yayınlandı: Yine Aksiyona Doyacaksınız
Yılın en çok beklenen filmlerinden olan John Wick 4'ün aksiyon dolu son fragmanı yayınlandı. Yapım, 24 Mart'ta vizyona girecek.

İlk olarak 2014 yılında çıkış yapan ve şu ana kadar 3 filmle karşımıza çıkan John Wick serisi, dünyanın en popüler serilerinden biri hâline gelmeyi başardı. Bu nedenle serinin dördüncü filmi olacak John Wick: Chapter 4 de büyük heyecanla bekleniyordu.

Önümüzdeki ay sinemaseverlerle buluşacak John Wick 4’ten şu ana kadar birçok bilgi ve görüntü geliyordu. Bugün ise yapımın aksiyon dolu son fragmanı paylaşıldı

John Wick 4’ün son fragmanı

Bir buçuk dakikalık fragman, ünlü rapçi Nas’ın ‘Got Ur Self A Gun’ şarkısıyla harmanlanarak filmde bizi nelerin beklediğini gösteriyor. Ayrıca filmin yeni karakterlerine, serinin alışık olduğumuz aksiyon sahnelerine ve John Wick’in özgürlük arayışında karşılaşacağı engellere yayınlanan son fragmanla bir bakış atıyoruz.

Keanu Reeves, yakın zamanda yaptığı açıklamalarda John Wick 4’ün şu ana kadarki en zor filmi olduğunu belirtmişti. Ayrıca diğerlerinden daha yüksek tansiyonlu bir filmle karşılaşacağımızı da eklemişti. John Wick 4’ün 2 saat 49 dakikalık süresiyle serinin en uzun filmi olacağını ekleyelim.

Chad Stahelski’nin yönetmen koltuğunda oturduğu John Wick 4’ün kadrosunda Keanu Reeves dışında Bill Skarsård, Donnie Yen, Laurence Fishburne, Hiroyuki Sanada, Lance Reddick, Ian McShane ve daha birçok ünlü isim bulunuyor. Film, 24 Mart 2023'te vizyona girecek.

29
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
29
2
1
0
0