John Wick Yönetmeni Duyurdu: Aynı Evrende Geçen Daha Fazla Film Gelebilir

8
4
2
0
0
John Wick yönetmeni Chad Stahelski, Wick evreninde geçecek yeni spin-off filmlerinin ilk işaretini verdi.

Son olarak dördüncü filmiyle izleyicilerini besleyen John Wick evreninde beşinci filmin çalışmaları da geçtiğimiz haftalarda başladı. Fakat evrenin artık sadece filmlerden oluşmayacağı, spin-off olan The Continental dizisiyle kesinleşmişti.

Hâl böyle olunca John Wick evreninde geçen yeni spin-off’lar da beklenmeye başlamıştı. Bugün, bir diğer spin-off filmi olacak yeni bir John Wick yapımına da ilk işaret verildi.

John Wick 4 yönetmeni açıkladı: Sofia Al-Azwar’ı konu alan bir film gelebilir!

john wick

John Wick 3’te ekranlara veda eden ve Wick ile arası pek de olmayan Sofia Al-Azwar’ın geri dönüşünü konu alan bir spin-off duyuruldu. Joe Rogan’ın podcast programına konuk olan yönetmen Chad Stahelski, henüz film için stüdyo ve karakteri canlandıran Halle Berry ile görüşmeler yaptıklarını belirtti.

Başka spin-off’lar da düşünülüyor!

Yönetmen, programda sadece Halle Berry’li yeni bir filmi değil, potansiyel spin-off’ları da çıtlattı. Kendisinin açıklaması şu şekildeydi:

“Evet. Aslında denemek için birkaç kez görüşmelerde bulunduk... Spin-off teriminden nefret ediyorum. Ancak Wick serisinden başka ‘uydu projeleri’ yapmaya çalışıyorlar. Umarım iyi olurlar.”

Kaynak : https://screenrant.com/john-wick-halle-berry-return-plans-director-response/
8
4
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
8
4
2
0
0