• Anasayfa
  • Oyun
  • Nioh 2’nin Açık Betası Kasım Ayında PlayStation 4'e Geliyor

Nioh 2’nin Açık Betası PlayStation 4 İçin Kasım Ayında Yayınlanacak

5
1
1
0
0
Nioh 2’nin yeni oynanış videosu Tokyo Game Show’da gösterildi. Tam sürümü 2020’nin ilk aylarında çıkacak olan oyunun açık betası ise PlayStation 4 için 1 Kasım ile 10 Kasım arası oynanabilir olacak.

Dünyanın en büyük dijital oyun fuarı olarak gösterilen Tokyo Game Show’un bu yılki etkinliği başladı. Her sene olduğu gibi etkinlikte bu yılda birçok oyundan bilgiler gelmeye devam etti. Etkinlikte bahsi geçen oyunlardan birisi de atmosferi ve aksiyon öğeleriyle kendisinden söz ettiren Nioh oyununun ikincisi olan Nioh 2.

Nioh 2’nin oynanış fragmanı yayınlandı

nioh 2 açık beta kasım ayında geliyor

Nioh 2, aslında ilk olarak Sony’nin E3 2018 etkinliğinde duyurulmuş ve Mayıs ayında da kapalı beta olarak oyunculara sunulmuştu. O tarihten bu yana sessizliğe bürünen oyun ve oyunun yapımcıları sessizliklerini Tokyo Game Show 2019 etkinliğinde Nioh 2’den yeni bir oynanış fragmanı yayınlayarak sonlandırdı. Yayınlanan fragman, oyunun aksiyon kısmına vurgu yapıyor. Görünen o ki Nioh 2’de de aksiyonu sonuna kadar yaşayacağız.

Fragmanda oyunun çıkış tarihi PlayStation 4 için 2020’nin ilk ayları olarak belirtiliyor. Fakat Nioh severler için mutlu edici bir haber geldi. Nioh 2 şu anda hâlâ geliştirme aşamasındayken PlayStation, Twitter adresinden yaptığı açıklamada oyunun açık beta sürümünün 1 Kasım ile 10 Kasım arasında PS Store’a geleceğini duyurdu. PlayStation 4’e gelecek olan açık beta sürümünü indirip oynamak için PS Plus abonesi olup olmadığınıza bakılmayacak. Oyunun PC versiyonun gelip gelmeyeceğini ise şu an için bilemiyoruz.

Nioh 2’nin TGS 2019 fragmanı:

Kaynak : https://www.androidcentral.com/nioh-2-open-beta-coming-november-playstation-4
5
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
1
0
0