• Anasayfa
  • Oyun
  • PUBG Mobile Lite, Nihayet Türkiye’de İndirilebilir Durumda

PUBG Mobile Lite, Nihayet Türkiye’de İndirilebilir Durumda

67
17
10
4
3
Son birkaç yılın en popüler oyunlarından bir tanesi olan PUBG'nin yeni bir sürümü Türkiye'de hizmete sunuldu. Giriş ve orta seviye akıllı telefonlar için geliştirilen PUBG Mobile Lite, Google Play üzerinden indirilebiliyor.

PUBG, piyasaya sürüldüğü ilk günden beri oyunseverlerin gözdesi olmuş durumda. Oyunun hem normal sürümü hem de akıllı telefonlar için geliştirilen Mobile versiyonu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oyunseverler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Bu ilginin de farkında olan şirket, yeniliklerine Türkiye'yi de dahil etmeyi ihmal etmiyor.

PUBG'nin bilgisayar versiyonunun yanı sıra akıllı telefonlar ve tabletler için geliştirilmiş olan Mobile versiyonunun da ağır bir yapısının olduğunu söylemek mümkün. Bu oyunu kaliteli bir şekilde oynamak için iyi bir oyuncu bilgisayarı veya oyun odaklı geliştirilmiş bir akıllı telefonunuzun olması gerekiyor. Bu durumun farkında olan geliştirici ekip ilk olarak, geçtiğimiz aylarda PUBG'nin bilgisayarlar üzerinden oynanabilen ve daha hafif bir versiyonu olan PUBG Lite'ı duyurdu. Duyurular kapsamında oyuna erişim sağlayan ilk ülkelerden bir tanesi de Türkiye oldu.

pubg mobile lite

Geliştirici ekip şimdiyse PUBG Mobile'ın Lite sürümünü hazır hale getirdi. Geliştirici şirketin, üstün donanımsal özelliklere sahip olan akıllı telefonlardan alınan oyun keyfinin, orta veya düşük seviyedeki akıllı telefonlarda da alınması için başlatmış olduğu bu çalışma artık ülkemizdeki Google Play uygulama mağazasından da indirilebiliyor. PUBG Mobile Lite, daha çok 2 GB ve altında RAM'e sahip olan akıllı telefonlar için tavsiye ediliyor ve akıllı telefonlarda çok küçük depolama alanını işgal ediyor.

Eğer sizlerde orta veya giriş seviyesinde bir akıllı telefona sahipseniz, PUBG Mobile'ın Lite sürümünü indirerek bu popüler oyuna dahil olabilirsiniz. Oyunu, hemen aşağıda bulunan bağlantıyı kullanarak akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

Kaynak : https://bilgi.zone/pubg-mobile-lite-turkiyede/
67
17
10
4
3
Emoji İle Tepki Ver
67
17
10
4
3