Redmi, Türkiye'de de Satılacak Yeni Kablosuz Kulaklığı Buds 3 Pro'yu Duyurdu

15
2
1
1
0
Redmi, yeni kablosuz kulaklığı AirDots 3 Pro'yu 'Buds 3 Pro' ismiyle küresel pazarda satışa sunmak üzere yeniden tanıttı. Redmi'nin yeni kablosuz kulaklığı, ne iyi ne kötü bir fiyat etiketine sahip olacak.

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi'nin alt markası Redmi, bundan birkaç ay önce AirDots 3 Pro olarak isimlendirdiği yeni kablosuz kulaklığını Çin pazarı için duyurmuştu. Şimdi bu kablosuz kulaklıkla ilgili yeni bir açıklama yapan şirket, AirDots 3 Pro'nun küresel pazarlara Buds 3 Pro ismiyle geleceğini açıkladı. Şirketin yeni kablosuz kulaklıkları, yarın itibarıyla Aliexpress aracılığıyla satın alınabilecek.

Redmi'nin yeni kablosuz kulaklığı, 9 mm sürücülerle kaliteli sayılabilecek bir deneyim sunuyor. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan kablosuz kulaklık 35dB sesi engelleyebilirken, pürüzsüz ses kalitesi için de üç adet mikrofona sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bluetooth 5.2 bağlantı seçeneği ile aynı anda birden çok cihaza bağlanabilen kablosuz kulaklık, şarj kutusuyla birlikte de 28 saate kadar kullanım imkanı vadediyor.

Redmi'nin Türkiye'de de satın alınabilecek kablosuz kulaklığı işte böyle görünüyor

Redmi Buds 3 Pro

Redmi Buds 3 Pro, tam kablosuz kulaklık kategorisine giren bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Yani bu kablosuz kulaklığı, hiçbir kabloya ihtiyaç duymadan şarj edebilirsiniz. Ancak dilerseniz, ürünün kutusundaki USB Type-C girişini kullanarak da şarj işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu arada, şirkete göre bu kablosuz kulaklığı 10 dakika şarj etmek, 3 saat kullanım imkanı sunuyor.

Redmi'nin Türkiye'de de satın alınabilecek yeni kablosuz kulaklığı, yalnızca siyah ya da beyaz renk seçeneği ile satın alınabilecek. Bu kulaklığın fiyatı ise 50 dolar olarak belirlenmiş durumda. Eğer siz de Redmi'nin yeni kablosuz kulaklığı ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, buradaki bağlantıyı kullanarak ürünün Aliexpress'teki listeleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/redmi_buds_3_pro_announced_as_the_global_version_of_the_air_dots_3_pro-news-50140.php
15
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
2
1
1
0